Wpis z mikrobloga

Dzisiaj o tym, jak oszczędzić na podatkach ponad 2000 zł, a przy okazji odłożyć na emeryturę pokaźną sumkę i zarobić 260 zł, czyli promocja konta IKZE w ING Banku Śląskim
W podlinkowanym wpisie omówiłem wszystkie warunki (których zbyt wiele nie ma) i zamieściłem wszystkie niezbędne informacje ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

A jak już jesteśmy przy emeryturze, to warto byłoby poruszyć temat bezrobocia i wychodzenia z dołka. Ostatnio naskrobałem artykuł omawiający bon na zasiedlenie. Możecie wykopać (albo i nie) i przeczytać. Świadczenie jest dość ciekawe i zyskać można prawie 10 tys. cebul, a często mało kto o nim wie. Większość z nas kiedyś spełniała warunki tego bonu zupełnie przypadkiem - przeprowadzając się do innego miasta i rozpoczynając pracę. Moim zdaniem obowiązkowa lektura dla #studbaza #licbaza #techbaza i wszystkich, którzy nie chcą wdrażać diety czokoszokowej po wyprowadzce z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

JakDorobic_com - Dzisiaj o tym, jak oszczędzić na podatkach ponad 2000 zł, a przy oka...

źródło: comment_15866245787wJtpFyJFUFLSj2IqNeEr9.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qbiik: Zerknij w artykuł, omówiłem tam wszystkie kwestie. Ogólnie o bon trzeba się zacząć starać jeszcze przed podpisaniem umowy o pracę, to najważniejszy warunek. Skoro znalazłeś pracę bez bonu, to znaczy, że nie był Ci potrzebny - taka logika urzędu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeśli jesteś przed trzydziestką, to może przy kolejnej zmianie pracy się załapiesz. Warunki przyznawania tego świadczenia są bardzo proste i co najważniejsze
  • Odpowiedz