Wpis z mikrobloga

Najnudniejsza, najgorsza, z brzydką upośledzoną bohaterką, która pasuje do świata Star Wars jak Waldek Kiepski do Elden Ringa, gra z serii. 90% gry polega na skradaj się jak p---b i uśpij wroga uderzeniem pięści. Tak nawet space troopera w pełnej zbroi. 2 typy "łamigłówek" obrażających inteligencję graczy. A recenzje na dużych kanałach wystawiają temu paszkwilowi same laurki. Przecież to jest korupcja i kuriozum. Jakaś j----a prowokacja, bo tak źle to dawno nie było, żeby dosłownie 90% recenzji wyglądało na kupione przez Ubi. Wydałem 20 zł na konto offline i nie było warto. Jak ktoś to kupił za 300zł to musi mieć niezłego mindfucka po pierwszych 10h robienia tego samego w kółko. A i jeszcze ta paskudna motorynka i upośledzony klon Stitcha który niby miał być cute, a tylko w-----a #starwars #starwarsoutlaws #pcmasterrace #gry #recenzje #c---------------a
NdFeB - Najnudniejsza, najgorsza, z brzydką upośledzoną bohaterką, która pasuje do św...

źródło: 1000054440

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NdFeB: Mi ona nie przeszkadza, gameplay też spoko, fabuła i eksploracja pcha rozgrywkę do końca, można włączyć na godzinkę, popykać sobie i zapomnieć. Niektórzy mają 1000 godzin w LoL czy CoD, niczym to się nie różni od przejścia 10 Assasynów i Far Crajów, Watchdogów i SW Outlaws z tym samym gameplayem
  • Odpowiedz
  • 2
@Huntley: z tego co oglądałem to chyba TVgry miało wycieczkę na premierę za darmo, a Arhn i ERgeek dostali tylko gry za darmo, ale ewidentnie boją się zdenerwować tak dużego wydawcę. @kopytakonia mi się zdaje że to ty czegoś o sobie nie wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
2 typy "łamigłówek" obrażających inteligencję graczy.

A recenzje na dużych kanałach wystawiają temu paszkwilowi same laurki.


@NdFeB: Taki target ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@rumapark: mam coś koło 15h ugrane i mam wrażenie że widziałem już wszystko bo ciągle robie to samo do porzygu. Lubie te ich gry ale ta mnie nudzi i irytuje do szpiku kości więc pewnie ją oleję jak tylko znajdę coś innego do grania. Naprawdę szkoda że tak strasznie nie lubię małp
  • Odpowiedz