Wpis z mikrobloga

Zastanawialiście się jak radzą sobie na Tinderze Chadlety? (Twarz Chada + wzrost manleta)?

Świeżutki heightpill, prosto z pieca! Jeszcze ciepły!

Ta sytuacja jest wręcz memiczna... Wygląda jakby ktoś z blackpill stworzył mema z tą rozmową...
Udało mi się odzyskać stare konto fake- Chada, które miałem przypisane do drugiego numeru telefonu. Nie logowałem się tam pół roku. Postanowiłem poprzesuwać parę dziewczyn w prawo.

Napisała do mojego Chada 18 letnia Julia (Jak na ironię nawet imię się zgadza. Tak nazywamy typową tinderówkę - #plodnajulka ). Rozpoczęła rozmowę odpowiedzią na mój opis -"Proszę Cię, bądź normalna". W jednej z pierwszych wiadomości zdradza, że jest kinky czyli zboczona. Widać już co chodzi jej po głowie...
Następnie standardowo pada pytanie o wzrost, żeby wykluczyć możliwość manletyzmu (Zdjęcia mistera Meksyku które wstawiłem nie obejmują całości sylwetki więc nie widać, że jest wysoki).
Postanowiłem zbadać na ile atrakcyjna twarz jest w stanie zrekompensować niski wzrost.
Efekt widoczny na obrazku... Przestała odpisywać...
Kobiety to jednak "memiczne płeć" - możesz ustawiać zegarek pod ich zachowanie, są do tego stopnia przewidywalne oraz podobne do siebie nawzajem...
Przy okazji obalamy po raz kolejny mit- "Wystarczy, że będziesz trochę od niej wyższy, bro!".
Pamiętajcie! Na zdjęciach był brunet z silną linią szczęki! To bez znaczenia jeśli wzrost się nie zgadza!
Cóż zatem mają zrobić manleci przeciętni z twarzy?

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #codziennyblackpill #zwiazki #podrywajzwykopem #wzrost #incel #bluepill #manlet #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #badoo
B.....W - Zastanawialiście się jak radzą sobie na Tinderze Chadlety? (Twarz Chada + w...

źródło: comment_1586345986TAOU2iirVX5l2OhQ4jXY0R.jpg

Pobierz
  • 164