Wpis z mikrobloga

Zastanawialiście się jak radzą sobie na Tinderze Chadlety? (Twarz Chada + wzrost manleta)?

Świeżutki heightpill, prosto z pieca! Jeszcze ciepły!

Ta sytuacja jest wręcz memiczna... Wygląda jakby ktoś z blackpill stworzył mema z tą rozmową...
Udało mi się odzyskać stare konto fake- Chada, które miałem przypisane do drugiego numeru telefonu. Nie logowałem się tam pół roku. Postanowiłem poprzesuwać parę dziewczyn w prawo.

Napisała do mojego Chada 18 letnia Julia (Jak na ironię nawet imię się zgadza. Tak nazywamy typową tinderówkę - #plodnajulka ). Rozpoczęła rozmowę odpowiedzią na mój opis -"Proszę Cię, bądź normalna". W jednej z pierwszych wiadomości zdradza, że jest kinky czyli zboczona. Widać już co chodzi jej po głowie...
Następnie standardowo pada pytanie o wzrost, żeby wykluczyć możliwość manletyzmu (Zdjęcia mistera Meksyku które wstawiłem nie obejmują całości sylwetki więc nie widać, że jest wysoki).
Postanowiłem zbadać na ile atrakcyjna twarz jest w stanie zrekompensować niski wzrost.
Efekt widoczny na obrazku... Przestała odpisywać...
Kobiety to jednak "memiczne płeć" - możesz ustawiać zegarek pod ich zachowanie, są do tego stopnia przewidywalne oraz podobne do siebie nawzajem...
Przy okazji obalamy po raz kolejny mit- "Wystarczy, że będziesz trochę od niej wyższy, bro!".
Pamiętajcie! Na zdjęciach był brunet z silną linią szczęki! To bez znaczenia jeśli wzrost się nie zgadza!
Cóż zatem mają zrobić manleci przeciętni z twarzy?

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #codziennyblackpill #zwiazki #podrywajzwykopem #wzrost #incel #bluepill #manlet #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #badoo
B.....W - Zastanawialiście się jak radzą sobie na Tinderze Chadlety? (Twarz Chada + w...

źródło: comment_1586345986TAOU2iirVX5l2OhQ4jXY0R.jpg

Pobierz
  • 164
@Blackpill_RAW xD i tak powiedzial ze zaluje nie skonczenia liceum,gosciu wbrew pozorom ma bardzo niskie poczucie wlasnej wartosci xD ale co sie narOchal to jego,zreszta on nadal kontynuluje ta techinke tzn.#!$%@? sie i grania na komputerze caly dzien xD jak popracuje to 3 dni albo do 1wszej wyplaty i ciagle ma julki(moze nie stacy,ani nie plodne)ale takie nawet ladne ktore sie na to godza xd
on nadal kontynuluje ta techinke tzn.#!$%@? sie i grania na komputerze caly dzien xD jak popracuje to 3 dni albo do 1wszej wyplaty i ciagle ma julki(moze nie stacy,ani nie plodne)ale takie nawet ladne ktore sie na to godza


@Johnnysinspolscyfani: To tyle w temacie pasji, zainteresowań i budowania poczucia własnej wartości która jest bowiem tak niesamowicie ważna w kontaktach z kobietami
marnujesz życie na te bzdury


@DobrzeNaoliwioneLozysko: Bo przez 15 minut napisze post na Wypoku i raz na miesiąc poświęcę godzinę na Harlekina?
Zauważ, że ja rzadko kiedy komentuje nie swoje posty. Zamiast tego tworzę własny content. Myślę, że inni użytkownicy poświęcają mniej więcej tyle samo czasu na Wykop co ja. Tylko, że oni komentują a ja wrzucam quality content. Czasowo wychodzi na to samo.
@Blackpill_RAW: jak raz w wieku 17lat pilem z nim i jego kolega(chadlightem milionerem,dzieki spadku po ojcu)to jego kumpel chcial mi zadzwonic po jakies ich kolezanki zebym z nimi sex uprawial i stwierdzil ze "one by go zajechaly"xD ale tak sie nachlalem i najaralem ze jedyne co pamietam to to ze rozmawial z julka przez tel i negocjowal a potem jazde taksowka do domu xd Looks money status
@Blackpill_RAW szanuję w opór Twoją działalność, ale zawsze przy tego rodzaju eksperymentach zachodzę w głowę, czy tylko ja spotykałam się z gościem 165 w swoim życiu? W sensie... naprawdę WSZYSTKIE różowe są tak zajarane na wzrost? W pale się nie mieści.
Nie chodzę w obcasach, bo nie umiem (no comments pls), więc przy moim 164 mało który niebieski jest ode mnie niższy xD Może parę razy w życiu takiego spotkałam, ale chyba