Wpis z mikrobloga

Zdjęcie przez które łzy same cisną się do oczu.

Plusujących zawołam za 10 lat w 2030 roku, 10 lat po horrorze, by omówić jak 10 lat zmieniło nas i świat, który nas otacza. Jeśli chcecie zostawcie notkę dla siebie poniżej.

Nawet pokolenie 60+ nie doświadczyło takiej sytuacji jak doświadczają teraz wszyscy. Tak. Historia dzieje się na naszych oczach. I to my (o ile) dożyjemy będziemy kiedyś wspominali o niej swoim wnukom.


#koronawirus #polska #wirus

Foto (Radio Żnin)
jmuhha - Zdjęcie przez które łzy same cisną się do oczu.

Plusujących zawołam za 10...

źródło: comment_1585063597FmZRaO8iG8pZ0vwV4wdcQs.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
@jmuhha: #!$%@? ludzie łykają Twoje gówna XD muszę przyznać ze avatar nowy mnie zmylił ale nick jednak przypomina o bajkopisarzu studiującym prestiżowy kierunek wraz ze swoją dziewczyną z którą nie uprawa seksu ze strachu przez utrata prestiżowego kierunku
  • Odpowiedz
@jmuhha: Na pewno nie zawołasz bo nikt jeszcze nigdy nie zawołał :p
Poza tym 10 lat... żeby sobie zobrazować ile się może zmienić to trzeba spojrzeć w drugą stronę - to jak od teraz do 2010r. tyle się wydarzyło w życiu, że ja #!$%@?. Z drugiej strony okres 21-31, więc siłą rzeczy dużo się dzieje. Podejrzewam, że im dalej w las i bliżej 40 nic się nie będzie działo. Zwłaszcza
  • Odpowiedz
@jmuhha: >10 lat po horrorze

Co #!$%@??
Wiesz, jak wygląda horror?
To Powstanie Warszawskie, obozy koncentracyjne, terror "demokratycznych rebeliantów" i ISIS w Syrii, dewastacja Iraku.

Koronawirus to jest gówno. Jak na razie z powodu tej choroby na całym świecie przez 3 miesiące zmarło tyle osób, ile w czasie 2. wojny światowej potrafiło zginąć w JEDEN dzień na frontach Europy. Jeden.
  • Odpowiedz
  • 1
@jmuhha #!$%@?, ja dziś płakałem po tym jak trzylatka po awanturach i smutku powiedziała mi, że nie jest na nas zła. Jej jest smutno, że nie może jechać do babci. #!$%@? dla niej to jest tak jakby wszystko co zna umarło. Rodzina, znajomi, środowisko w którym żyje. Taki #!$%@? w socjalizację, że trudno mi się pozbierać.
  • Odpowiedz