Wpis z mikrobloga

Zdjęcie przez które łzy same cisną się do oczu.

Plusujących zawołam za 10 lat w 2030 roku, 10 lat po horrorze, by omówić jak 10 lat zmieniło nas i świat, który nas otacza. Jeśli chcecie zostawcie notkę dla siebie poniżej.

Nawet pokolenie 60+ nie doświadczyło takiej sytuacji jak doświadczają teraz wszyscy. Tak. Historia dzieje się na naszych oczach. I to my (o ile) dożyjemy będziemy kiedyś wspominali o niej swoim wnukom.


#koronawirus #polska #wirus

Foto (Radio Żnin)
jmuhha - Zdjęcie przez które łzy same cisną się do oczu.

Plusujących zawołam za 10...

źródło: comment_1585063597FmZRaO8iG8pZ0vwV4wdcQs.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
@jmuhha: Będziemy wspominać te dni bo wczoraj wyszedł Nowy Half-life po 13 latach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście jak mnie zawołasz za 10 lat to HL3 nadal nie będzie
  • Odpowiedz
Przewalone, piszę (powinienem pisać) w tym roku maturę. Po niej miały być najlepsze / najdłuższe wakacje w życiu, jak na razie jednak wszystkie z wielkich planów palą się w panewce. Jestem optymistą ale teraz strasznie trudno się trzymam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@jmuhha: Rok 2020 był to dziwny rok, w którym rozmaite znaki na niebie i ziemi zwiastowały jakoweś klęski i nadzwyczajne zdarzenia. Współcześni kronikarze wspominają, iż z wiosny szarańcza w niesłychanej ilości wyroiła się z Dzikich Pól i zniszczyła zasiewy i trawy, co było przepowiednią napadów tatarskich. Latem zdarzyło się wielkie zaćmienie słońca, a wkrótce potem kometa pojawiła się na niebie. W Warszawie widywano też nad miastem mogiłę i krzyż ognisty
  • Odpowiedz