Wpis z mikrobloga

Zdjęcie przez które łzy same cisną się do oczu.

Plusujących zawołam za 10 lat w 2030 roku, 10 lat po horrorze, by omówić jak 10 lat zmieniło nas i świat, który nas otacza. Jeśli chcecie zostawcie notkę dla siebie poniżej.

Nawet pokolenie 60+ nie doświadczyło takiej sytuacji jak doświadczają teraz wszyscy. Tak. Historia dzieje się na naszych oczach. I to my (o ile) dożyjemy będziemy kiedyś wspominali o niej swoim wnukom.


#koronawirus #polska #wirus

Foto (Radio Żnin)
jmuhha - Zdjęcie przez które łzy same cisną się do oczu.

Plusujących zawołam za 10...

źródło: comment_1585063597FmZRaO8iG8pZ0vwV4wdcQs.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
Plusujących zawołam za 10 lat w 2030 roku, 10 lat po horrorze, by omówić jak 10 lat zmieniło nas i świat, który nas otacza. Jeśli chcecie zostawcie notkę dla siebie poniżej.


@jmuhha: Mirek przegryw, pracujący w biurze. 35 lat. Permanentnie samotny. Liczne choroby przewlekłe w tym astma. Duże ryzyko zgonu.

Zobaczymy co to będzie.
  • Odpowiedz
  • 0
Mirki, jak to jest z tymi zawołaniami za rok, 2, 5, 10 lat.. inicjatywa jest fajna, ale czy ktoś spróbował oszacowac ile osób, które się deklarowały, rzeczyscie wolały po tym czasie ?
  • Odpowiedz
Zdjęcie przez które łzy same cisną się do oczu.


@jmuhha: ... e tam zaraz łzy... katastrofa nuklearna w latach 80 tych ludzi nie zabiła to i ten wirus nie zabije... gorzej natomiast będzie z gospodarką, bo po tej to kamień na kamieniu nie zostanie...
  • Odpowiedz
@hubert-czuchra notatka: dolar po 4,26, Polska dalej stoi na węglu, władze w wielu krajach olewają problem globalnego ocieplenia, wojny religijne, kościół w obliczu pandemii nie zamknął kościołów, bo wierzy w cudowną moc wody święconej, Maryla Rodowicz zagra gdzieś na sylwka pewnie, więcej znajdziesz w arkuszach google
  • Odpowiedz