Wpis z mikrobloga

Zdjęcie przez które łzy same cisną się do oczu.

Plusujących zawołam za 10 lat w 2030 roku, 10 lat po horrorze, by omówić jak 10 lat zmieniło nas i świat, który nas otacza. Jeśli chcecie zostawcie notkę dla siebie poniżej.

Nawet pokolenie 60+ nie doświadczyło takiej sytuacji jak doświadczają teraz wszyscy. Tak. Historia dzieje się na naszych oczach. I to my (o ile) dożyjemy będziemy kiedyś wspominali o niej swoim wnukom.


#koronawirus #polska #wirus

Foto (Radio Żnin)
jmuhha - Zdjęcie przez które łzy same cisną się do oczu.

Plusujących zawołam za 10...

źródło: comment_1585063597FmZRaO8iG8pZ0vwV4wdcQs.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Czekaj, czekaj. Rok się jeszcze nie skończy.

Rosja i Arabia mają wojnę cenową, Rosji przez różne embarga kończą się zasoby bo ich spożywka stoi importem. Ropy nie da się jeść. Turcja otworzyła granice dla uchodźców ale pojawił się wirus i kraje zamknęły granicę, teraz Turcy kiszą się we własnym sosie. Jak kraje Europy będą wycieńczone i wystrzelają się z funduszy to Wołodia wejdzie cały na biało, wchłonie Białoruś i
  • Odpowiedz
@jmuhha

ależ wpis... Liczę, że to wysokomocna ironia...

Ewentualnie autor psychicznie już nie wytrzymuje w domu z nadmiaru czasu spędzonego z rodziną lub Netflixem i mu się to udziela.
  • Odpowiedz
Nawet pokolenie 60+ nie doświadczyło takiej sytuacji jak doświadczają teraz wszyscy


@jmuhha: Zapytaj mame o kolejki, o stan wojenny, o hiperinflację przełomu dekad, o kryzys, o czekolade na kartki, której Ci nie mogła kupić.
  • Odpowiedz
@jmuhha: notka dla siebie za 10 lat: dotychczasowy rekord:0.7, oraz 8 razy. Martin nie napisał kontynuacji książek, stawiam 0.7 że tego nie zrobi nadal. Kichawa prezydentem druga kadencję, Polska landem niemieckim, oprócz Podlasia. Podlasie odrębnym państwem
  • Odpowiedz
@jmuhha: ogólnie spoko mi się żyje brak mi wychodzenia chce iść na studia logistykę jescze przed matura troche się cykam kumpel daniel rodzice maja się dobrze ciotka tez wika dalej zobaczymy co dalej
  • Odpowiedz