Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@szklisty gratki ;) ja 06.01.2020 stwierdziłem, że już przesadziłem- 98 kg przy 182 cm. Wczoraj waga wskazala 89.8 ;) bez treningów i jakiejś szczególnej diety (jedynie odrzucilem słodkie napoje i codzienne jedzenie chipsów)
  • Odpowiedz
@Fadamil: kurła podobne statsy. W styczniu ograniczyłem alk do minimum vs regularne cotygodniowe picie, odrzuciłem słodkie, w miarę jakieś regularne ćwiczenia siłowe w domu i lepsze odżywianie trochę (przynajmniej brka fast foodow). I co, waga się podniosła z 95 na 97. Super biologia #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Rasth mój dzień wyglądał Tak:
Do 16 nic nie jadłem, o 16 paczka chipsów (przynajmniej 200 gram) i pozniej solidny obiad o 19. Do tego 2l coli codziennie...
Cóż... W moim przypadku okazało się, że bardzo się zaniedbalem A mój metabolizm jest w bardzo dobrym stanie. Z dwa lata to trwało
  • Odpowiedz
@Rasth: Jak #!$%@? każdy grubas: ja dużo nie jem a jak podliczy w mfp czy fitatu to wyjdzie z 4k.
Ja w 500kcal opierdziele wielki obiad, dla innego to będzie 2 batoniki, jedna kanapka z tłustym serem mięsem i majonezem.
Wiec nie pisz ze mało jesz jak nie liczyłeś niczego z kalkulatorem kalorii.
Tak samo płaczą chudoklatesi po 50kg ze jedzą non stop a nie mogą przytyć a jak policzy to
  • Odpowiedz
@Rasth: A twoje zmniejszenie picia z chlania na popijanie, odstawienie fast foodow i ,,regularne ćwiczenia” to mało mówi.
Domowy obiad 2-3x może mieć więcej kcal niż Burger z Macdonalda.
  • Odpowiedz