Wpis z mikrobloga

Dzisiaj aż dwa razy 1RM :)Floor press vs chains 254kg ogromny rekord, a do tego Close grip lockout 260kg x 1x

Floor press mnie naprawdę zszokował, ponad 3 miesiące temu zrobiłem zaledwie 226kg (170kg+56kg chains) opisywałem tutaj

https://www.wykop.pl/wpis/44663115/dzisiaj-az-dwa-razy-1rm-uwaga-na-uszy-mialo-byc-lz/

Dzisiaj? 254kg LEKKO! Nie dość że zwiększyłem wagę łańcuchów (dodałem po jednym na stronę) To na sztangę dowaliłem 10kg... Czyli 254kg (180kg na sztandzę + 74kg łańcuchy) I szczerze myślę że 2,5-5kg więcej tez by poszło :D

Ale miałem plan zrobić sobie 1RM w kolejnym ćwiczeniu... Close grip chain lockout + static hold, tutaj 260kg mnie zaspokoiło :) I przeszedłem do asyst.

Cały trening

Floor press vs chains 244kg x 1 249kg x 1 254kg x 1
CG chain lockout - 200x1 220x1 240x1 260x1
Low pulley rows 5x10 + Amrap (230kg x 15)
Triceps rope pushdown 4x12
Lat rope pullover - 3x12
Facepull to chest - 4x15

A po treningu.... co po treningu? ŻREĆ I CHLAĆ... no cóż taki mam sposób na gainsy... i sprawdza się od lat :)

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Dzisiaj aż dwa razy 1RM :)Floor press vs chains 254kg ogromny rekord, a...
  • 37
Chodziło mi tylko o bardzo duże ciężary. To nie było czepianie się techniki :)


@jackwalker303: Rozumiem :) Wiesz jak się trenuje z głową to nie jest to az takie niebezpieczne... cegiełka po cegiełce i nagle patrzysz a sztangi wyginają się od ilości obciążenia :)
Bez hejtu ale jaki jest sens z używania tak długich łańcuchów skoro na dole z 3/4(jak nie więcej) z nich leży na podłodze?


@Darksed: Ale o to chodzi :) Żeby na dole ruchu prawie wszystkie leżały na podłodze :) A u góry ruchu, żeby około 1/4 czy 1/3 były na podłodze.

Jak inaczej miałoby to wyglądać? Bo nie rozumiem.