Wpis z mikrobloga

BANG... Total leci do 905kg... SIAD 355kg RAW... Raw czyli w taśmach, tak jak to powinno w cywilizowanym świecie wyglądać... A nie w sleeves, o 4 rozmiary za małych i wkładanych przez 4 osoby lol.

Film w komentarzu.

Piękna forma, piękna głębokość, piękny rekord, piękna lekkość ruchu haha...Zapas na 10kg+ był! Przed tym było zero deloadów, taperów, przeciwnie, ogromne zmęczenie bo tydzień temu robiłęm 1RM w block pullu 350kg, w środę 1RM w wyciskaniu 220kg, w piątek/sobote katorżnicze treningi lower i upper... jeden dzień przerwy i CYK DZISIAJ REKORD :)

Mówiłem PRZEPEŁNIA MNIE NATURALNA! MOC. A to dopiero początek, ten rok zamierzam aby był najlepszym rokiem treningowo, zrobię przeogromny progres. Nowy sprzęt już jedzie w tym zamówiłem nowy safety squat bar od Rogue, bo inne sztangi tego typu już nei dają rady, zaczynają się poważne ciężary :D

A dzisiaj już czas na regeneracje... czyli trzeba solidnie wypić i zakąsić, bo w środę kolejny 1RM i dalsze ciśnięcie do granic!

Dochodzą też do mnie słuchy, że coraz częściej różni mędrkowie lubią sobie ponarzekać na mnie na grupach na FB, cóż norma, tak to jest kiedy trenuję ciężej, lepiej niż cała reszta, o czym świadczy mój naturalny progres, który jest większy niż u ludzi na grubej bombie, a pewni ludzie nie potrafią zaakceptować prostych faktów... W każdym razie ZAPRASZAM WSZYSTKICH HEJTERÓW TUTAJ! Chętnie się do wszystkiego odniosę :)

#strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy #motywacja #wygryw #pokazforme
IntruderXXL - BANG... Total leci do 905kg... SIAD 355kg RAW... Raw czyli w taśmach, t...

źródło: comment_9sgMl2GIUSyZh4lGNierEiQ6gLn2jaaN.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
: Gratuluję wyniku jednak mam pytanie - z czego wynika tak szeroki rozstaw nóg, on inaczej "atakuje" mięśnie nóg i wybierasz go świadomie zamiast normalnego przysiadu?


@zakamuflowany_fetyszysta: Tak. to znaczy to jest właściwy siad pod wynik... tak powinien siadać właściwie każdy :) To powinien być złoty standard od którego każdy zaczyna heh. Mówię o siadzie pod wynik, trójboju. Ewentualnie potem zmienić na wąski jeżeli są ku temu przesłanki.

krotszy zakres ruchu,
  • Odpowiedz
gdyby nie te durne i nudne juz wstawki o naturalnosci, niesamowitym progresie silowym to calkowicie inaczej by sie to czytalo, ludzie nie odbierali by cie jako buca z #!$%@? ego, a tak to gratulacje bo 355 w siadzie pewnie sam nigdy nie nabije


@Szimu: Taki charakter, taki temperament, taka osobowość :P Skąd wiesz... może bez tego nigdy bym nie zbliżył się do takich ciężarów? :)
  • Odpowiedz
Odnośnie mądrego trenowania, to skąd bierzesz wiedzę? Masz jakieś sprawdzone źródła, czy eksperymentujesz?


@Mahapralaja: Chciałbym Ci powiedzieć, przeczytaj to czy tamto... Ale nie ma takich rzeczy... ja po prostu poświęciłem przez te lata już TYSIĄCE godzin na czytaniu o treningu.

Jedno co mogę zdecydowanie poradzić... UCZYĆ SIĘ OD MISTRZÓW! Legend, od dinozaurów tego sportu.
OD ludzi którzy naprawdę osiągnęli szczyty w trójboju. Kim oni są? A to musisz poczytać, rozeznać się
  • Odpowiedz
wydaje mi się, że kluczem Twojego sukcesu jest ta muzyka, zdecydowanie xD


@harakiri888: Wiesz w tym coś jest, ja specjalnie manipuluję muzyką w zależności co robię, jaki jest cel treningu :) I zobacz na siady/ciągi zawsze jest coś agresywnego i rozkręcone do granic... z kolei przy wyciskaniach jest spokojniej, i dużo ciszej :)
A to dlatego że do wyciskania muszę podchodzić z rozwagą, nie mogę się nakręcać, bo inaczej całą technika
IntruderXXL - > wydaje mi się, że kluczem Twojego sukcesu jest ta muzyka, zdecydowani...
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Jak teraz w westside robione jest DE? Jakie procenty i zakresy serii i powtórzeń?
Siady 12x2
Ciągi 6x2
Ława 9x3 wszystko na 60, 65, 70 % plus gumy, i lie z tych gum oporu? Bo wiadomo że Book of metods już trochę stare jest, a dziadek Simmons nie śpi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wg twojego posta dot. progresu w 2019 w wyciskaniu skoczyłeś 'tylko' o 5kg, z 210 na 215. Co jest wg ciebie przyczyną tego, że tak mały progres w porównaniu do mc i przysiadu?


@sawapawa: Jakiś czas temu dokładnie to opisałem, dlaczego marne 5kg w 2019roku.

Nie będzie krótkiej odpowiedzi :P Dokładnie wiem czego to wina :)

Eksperymentów, zmian...

Ja ciągle szukam tego optymalnego sposobu na wszystko. A nie można tego robić
  • Odpowiedz
jasny #!$%@?. Przecież to poszło tak lekko że mógłbyś serię zrobić xD


@onionomous: Dzięki :) Tak też czułem. Ale na dzisiaj plan był taki... Nie ważne co, biorę 5kg i #!$%@?. I tak też zrobiłem... Teraz mam zamiar sumiennie i ostro przepracować 9 tygodni... i znowu sprawdzić siad i pocisnąć wtedy już bardziej :)
  • Odpowiedz
xD w taśmach raw


@furcio: Tak sprawdź sobie... Classic raw to się nazywa :) A ja wiesz jestem za old school-em :) A sleeves to jest joke i nazywa się modern raw... Czyli i to i to RAW :)
  • Odpowiedz