Wpis z mikrobloga

BANG... Total leci do 905kg... SIAD 355kg RAW... Raw czyli w taśmach, tak jak to powinno w cywilizowanym świecie wyglądać... A nie w sleeves, o 4 rozmiary za małych i wkładanych przez 4 osoby lol.

Film w komentarzu.

Piękna forma, piękna głębokość, piękny rekord, piękna lekkość ruchu haha...Zapas na 10kg+ był! Przed tym było zero deloadów, taperów, przeciwnie, ogromne zmęczenie bo tydzień temu robiłęm 1RM w block pullu 350kg, w środę 1RM w wyciskaniu 220kg, w piątek/sobote katorżnicze treningi lower i upper... jeden dzień przerwy i CYK DZISIAJ REKORD :)

Mówiłem PRZEPEŁNIA MNIE NATURALNA! MOC. A to dopiero początek, ten rok zamierzam aby był najlepszym rokiem treningowo, zrobię przeogromny progres. Nowy sprzęt już jedzie w tym zamówiłem nowy safety squat bar od Rogue, bo inne sztangi tego typu już nei dają rady, zaczynają się poważne ciężary :D

A dzisiaj już czas na regeneracje... czyli trzeba solidnie wypić i zakąsić, bo w środę kolejny 1RM i dalsze ciśnięcie do granic!

Dochodzą też do mnie słuchy, że coraz częściej różni mędrkowie lubią sobie ponarzekać na mnie na grupach na FB, cóż norma, tak to jest kiedy trenuję ciężej, lepiej niż cała reszta, o czym świadczy mój naturalny progres, który jest większy niż u ludzi na grubej bombie, a pewni ludzie nie potrafią zaakceptować prostych faktów... W każdym razie ZAPRASZAM WSZYSTKICH HEJTERÓW TUTAJ! Chętnie się do wszystkiego odniosę :)

#strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy #motywacja #wygryw #pokazforme
IntruderXXL - BANG... Total leci do 905kg... SIAD 355kg RAW... Raw czyli w taśmach, t...

źródło: comment_9sgMl2GIUSyZh4lGNierEiQ6gLn2jaaN.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IntruderXXL: Nie znam się w ogóle na tym, ćwiczeniach, trójboju. A Twoje wpisy czytam zawsze z zainteresowaniem. Jakoś nie widzę w nich wybujałego ego, a wręcz przeciwnie, pokornego tytana pracy, totalnie kochającego to co robi. Odjechanego perfekcjonistę, optymalizatora, o cierpliwości i umiejętności planowania godnych pozazdroszczenia.

Wydaje mi się, że kiedyś napiszesz książkę która stanie sie klasykiem tematu. Może warto byłoby zbierać notatki, inspiracje, te wszystkie informacje ktore Cię zainteresowaly u
  • Odpowiedz
@czlowiek_smiec: Akurat takich podtekstów bym się w moim zachwycie nie doszukiwała :)

Inspiruje mnie przesadna fascynacja, obsesyjna wręcz, ot co. Bycie kosmitą, obojętne w jakim, nawet zupełnie obcym mi temacie.
  • Odpowiedz
Nie znam się w ogóle na tym, ćwiczeniach, trójboju. A Twoje wpisy czytam zawsze z zainteresowaniem. Jakoś nie widzę w nich wybujałego ego, a wręcz przeciwnie, pokornego tytana pracy, totalnie kochającego to co robi.


@kosmik: Dzięki, wiesz po prostu kiedyś (te 4lata temu) zakończyłem pewien okres w swoim życiu, i stwierdziłem że muszę obrać jakiś nowy cel, znaleźć sobie nową obsesję, bo inaczej (bez celu) żyć nie potrafię.
Padło akurat na siłownie i dążenie do stania się najsilniejszym jakim mógłbym być :) I okazało się że jest mi z tym po drodze... Bo uwielbiam jeść, uwielbiam spać, i uwielbiam walczyć o życie, a czasami te kilka sekund pod sztangą właśnie tym jest :)

Odjechanego perfekcjonistę, optymalizatora, o cierpliwości i umiejętności planowania
  • Odpowiedz
gdybyś miał wybrać jedno źródło, takie które najlepiej opisze programowanie i plany treningowe (niekoniecznie o technice, ćwiczeniach, "sztuczkach"), to na co byś wskazał? Książka, strona, kanał na YT?


@pan-bartolomeu-dias: Jeżeli miałbym powiedzieć tak ogólnie, to co miało na mnie największy wpływ, to sprawa jest bardzo prosta...

Louie Simmons oraz Westside method :)
  • Odpowiedz