Wpis z mikrobloga

@ArezinaR: jest ogromna nagonka na meghan i to w wykonaniu ludzi którzy ja bardzo dobrze znają.

Wcale mnie cała sytuacja nie dziwi, jak się żenili to wyszło na jaw ze ona miała jakaś obsesje na punkcie brytyjskiej monarchii i zawsze chciała być księżniczka. Jakbym była Harrym to bym #!$%@? raz dwa po takich niusach XD

Moim zdaniem laska narobiła gnoju w „poprzednim” zyciu i nawet jeśli chciała dobrze to gowno jej
@PaulStanley: hollywodzka gwiazdka, która niejedno pęto w życiu #!$%@?ła, zeswatana z beciakiem, trzymanym całe życie pod kloszem. Jak robiła wesele z transmisją na cały świat to jej monarchia nie przeszkadzała. Widocznie szum wokół niej ucichł, atencja jej się nie zgadza i wymyśliła nowy sposób, żeby wzbudzić zainteresowanie wokół siebie. Jeszcze ta akcja z wyciekiem jej zdjęć topless z wakacji. Wcale bym się nie zdziwił gdyby była zaplanowana przez nią samą.
@ramzes8811: mnie smuci jakie to daje lekcje nam na temat potencjalnych małżeństw i nierównagi sił we współczesnym świecie. Tzn, że nawet jak anioła znajdziesz, masz pozycję itd to jest #!$%@? ciężko być mężczyzną. Już spieszę z wyjaśnieniem...

Harry jest księciem w najsłynniejszej rodzinie królewskiej na świecie. Pewnie, że niby mógłby jak wujek Andrew to olać i ruchać małolaty, ale nawet wtedy to jest złota klatka - trzeba latać od fundacji do
To ja jeszcze dodam od siebie że ostatnia fala artykułów dotyczy tego że kilka dni po ogłoszeniu (Na instagramie) że oni to jednak idą na swoje i sami chcą się utrzymać ktoś nagrał ich na bankiecie w USA jak Książę zagaduje jakąś hoolywodzką szyche przekonując że Meghan jest w ogóle kozacką aktorką i musicie znaleźć jej rolę. Nie mam nagrania pod ręką ale mniej więcej o to chodziło;-)