Wpis z mikrobloga

@luxkms78: u mnie w korpo telefony służbowe to iphone. Do niedawna standardem był iphone 8 ale niedawno wprowadzilismy XR. Nawet sobie nie wyobrażasz jak ludzie się potrafią pruć i płaszczyć przychodząc z pytaniami "Słuchajcie, bo ja niedawno miałem wymieniony telefon na iphone 8 a teraz widzę, że dajecie XR, da radę to zamienić?" albo pretensje(!) do nas że miesiąc temu dostał ósemkę, a mogliśmy mu powiedzieć, że będą XR to
  • Odpowiedz
@luxkms78: iphone nie jest bogactwem tylko on po prostu działa xD. A jak dla kogoś 3-5k za telefon raz na parę lat to dużo to radziłbym się zastanowić nad swoją ścieżką zawodową. Może cię to zaskoczy, ale iphone nie trzeba wymieniać co roku XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mnie tam wisi kto jaki ma telefon, iPhone czy Xiaomi jeden pies, wszystkie telefony powyżej 2 tys zł są wystarczające dla randomowych ludzi którzy tylko używają serwisów społecznościowych bądź kilka gierek a o dzwonieniu to nawet gówno telefon za 200zl starczy
  • Odpowiedz
A spotkałeś kiedykolwiek taką osobę czy po prostu wyrabiasz sobie opinię na podstawie pierdół widzialnych na wykopie xd ?


@poprostuzyj: Dopiero odkrywasz wykop, czy zgrywasz się? Przecież to jest właśnie portal z debilnymi opiniami. Widzisz plusa plusujesz, za tydzień kopiujesz ten sam wpis, inni plusują ciebie. Po co myśleć samodzielnie, etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@luxkms78: No steve Jobs i Bill Gates nie chodzą w paskach Gucci, bluzach Givenchy tylko w butach z marketu, zwykłych sportowych ciuchach. Oznaką bogactwa nie jest twój ubiór tylko prywatna wyspa pełna nieletnich dziwek i masa kokainy.


@squ6d: Przeciez Jobsowe golfy byly od Japonskiego projektanta i kosztowaly za sztuke wiecej niz nowy iPhone...
  • Odpowiedz
@luxkms78: naprawde czytam w goracych bol dupy starego chlopa o telefon? No i pojawilo sie klasycznie „tylko gotowka kwwiiii”. Jak cie stac wylozyc 250k gotowka na auto, zamiast leasingu to „szapoba”.
  • Odpowiedz
No steve Jobs i Bill Gates nie chodzą w paskach Gucci, bluzach Givenchy tylko w butach z marketu, zwykłych sportowych ciuchach.


@squ6d: ja #!$%@?ę, następny, który wiedzę o świecie czerpie z obrazków w internecie.

kys
  • Odpowiedz
@luxkms78: pracuje w sklepie, i powiem wam że jak widzę młodą dziewczynę z rodzicami to już wiem o co będą pytać (większość przypadków). I racja - nie każdy bierze ajfona na raty bo kupują też od razu. Najżałośniejsze jest to kiedy przychodzą i pytają np. o ajfony 6, 6s (kiedy to premiera byłą kilka lat temu i już nie jest wspierany). NAJWAŻNIEJSZE jest żeby było jabłko i nie za drogie
  • Odpowiedz