Wpis z mikrobloga

@CoJaNaTo: tu chyba wlasnie chodzilo o tych co biora kredyt, ja znam pare takich osob, ale slyszalem ze od teraz Apple bedzie serwowal raty 0% wiec bedzie spoko wytlumaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@luxkms78:

śmieszą mnie tylko ludzie którzy uważają iPhone'a za jakiś synonim prestiżu i dlatego go kupują.


A spotkałeś kiedykolwiek taką osobę czy po prostu wyrabiasz sobie opinię na podstawie pierdół widzialnych na wykopie xd ? Kogo bym nie spotykała z iphonem to nigdy nie uważał żeby posiadanie go było jakimś prestiżem XD ale też w sumie nie obracam się od dłuższego czasu w gronie nastolatków, a takie skrajne i nieco zabawne opinie by do tej grupy najbardziej
  • Odpowiedz
@campe:
O ile telefony mają porównywalne parametry, to głupotą jest wydawanie 6k za coś, co można mieć za 1,5k. Ktoś kto płaci za telefon warty 1,5k powiedzmy 6k kupił marketing i hype. Jednym słowem został nabity w butelkę. Przepłacił. Z ekonomicznego punktu widzenia jest frajerem. Mechanizm ten został dobrze opisany w książce "Złowić frajera". Nikt nikomu nie narzuca na co ma wydawać swoje pieniądze. Mimo wszystko wciąż bawi, że ludzie
  • Odpowiedz
Ku**a Mirki, mój ajfon 300 zł kosztował i działa w ciul lat. Wątpię, że którykolwiek ma mejzu czy innego siaomi w takiej cenie.
  • Odpowiedz
ten demot to ultra rak, ale fajnie czasem wejść w takie wpisy i pooglądać jak fanboje różnych marek przerzucają się kupą, nie trzeba chadzać do zoo xD
  • Odpowiedz
  • 0
@luxkms78 w Wietnamie kazdy kierowca taxi, kelnerka, baba na targu itd. mieli iPhone. W metrze w Szanghaju zauwazylem ze wszyscy w rekach trzymaja iPhony xD takze iPhone to telefon dla biednych i bezdomnych na calym swiecie poza Cebulandia.
  • Odpowiedz
@PiernikowyWojownik: Ale wystarczy, że w pracy używasz sprzętów Apple/Twoja rodzina z którą chcesz współdzielić dane używa sprzętów Apple/potrzebujesz słuchawek, które wygodnie przełączysz pomiędzy urządzeniami itp. wtedy wybór ekosystemu Apple jest najlepszym rozwiązaniem. Owszem, można to obejść i używać innych rozwiązań (no jeszcze musisz do tego przekonać innych, jeśli chcesz z nimi coś współdzielić) ale to już sprawa indywidualna, czy dla kogoś wyższa cena jest adekwatna do wygody, którą zyskuje. Inny
  • Odpowiedz
@luxkms78: Ja za to kupuje używane telefony, wymieniam im baterie a za resztę planuje podróże małe i duże;) nie ważne ile bym zarabiała i tak większą część przeznaczę na pasję i zainteresowania niż na telefon za 5k, który po roku jest wart połowę. Obecnie posiadam 6s i to będzie mój ostatni ajfon bo następne nie mają wejścia jack. Polecam kupowanie sprzętów, które odpowiadają realnym potrzebom danego użytkownika:)
  • Odpowiedz
Jeżeli chodzi o dostęp do cloud itp. każdy dostawca dzisiaj to oferuje. Nic nowego.


@PiernikowyWojownik: tak, ale tutaj kwestią jest też wygoda i integracja. Np. ja mam zarówno komputer jak i telefon od Apple'a i ich integracja jest zarąbista. Nie robiąc praktycznie nic automatycznie mogę czytać i odpowiadać na SMSy (nie tylko iMessage) z komputera, mogę odbierać wszelkie połączenia oraz dzwonić z komputera, synchronizacja schowka (kopiuję na tel i mogę
  • Odpowiedz