Wpis z mikrobloga

Sen o mojej pierwszej różowej

Śniło mi się dzisiaj ze byłem w muzeum nagle podchodzi do mnie dziewczyna, mówi ze pisała do mnie na fb mówię jej ze nie widze aby pisala do mnie ale z tego co mi się przypomniało to zarywałem kiedys do niej ale to dawno w rzeczywistości, ale wkoncu zmieniłem zdania,była to szczupła niska elegancka brunetka w moim wieku 19 lat, w pewnym momencie jak wychodziliśmy z tego muzeum zaczęliśmy dużo rozmawiać, zaczęła przyglądać się mojej twarzy i porównywać zdjęcia z mojego instagrama do rzeczywistości, potem zaczęliśmy razem wracac z tego muzeum, powiedziała ze jakby ktoś się pytał to żebym mówił ze jest moją dziewczyną, widać, ze była mną zainteresowana w pewnym momencie chciała dać buziaka, mówiłem jej wtedy jak rozmawialiśmy ze rano byłem na siłowni i zrobiliśmy z kolegą challange kto zrobi więcej powtórzeń na klatę i ja wtedy przegrałem a ona powiedziałem mi żebym się nie przejmował bo jestem dla niej wygranym, na początku tego całej snu stałem sobie wtedy w muzeum i patrzyłem przez okno a ona podbiła i sama zagadała okazało się ze jest tez z mojej miejscowości bo jej się w snie zapytałem dlatego mi się skojarzyła z tą dziewczyna co kiedyś podbijałem w rzeczywistości tak samo wyglądała, ale wkońcu dałem sobie spokój bo przestała mi się podobać, akcja się skończyła jak razem szliśmy sobie na autobus z Warszawy do naszej miejscowości pod Warszawą.

PS.
ogólnie sen zajebisty, nie mam doła po nim, oraz nie czuje po nim napięcia seksualnego, ogólnie dziewczyna ze snu naprawdę istnieje i znam ją,
jak myślicie co on może znaczyć pod względem
sennikowym, powiem wam ze moja wyobraźnia w śnie dobrze figluje

#przegryw #rozowepaski #p0lka #atencyjnyrozowypasek #atencyjnyniebieskipasek #chadowezycie #normictwo #chad #wygryw #zwiazki #niebieskiepaski #normik #incel #betabankomat #rozowepaski #sny
#historia #wyznanie #sen #marzenia #tinder
#podrywajzwykopem #lozko #seks #milosc #zakochanie #samotnosc #tgsw
  • 3