Wpis z mikrobloga

@Ignas1415: wystawiajcie złodziejom jakieś fanty łatwe do kradzieży i wtedy się uspokoją. U nas w bloku składaliśmy się wraz z sąsiadami na zakup roweru raz w miesiącu i wystawialiśmy go pod blokiem i taki lokalny złodziej go brał i dawał nam jaki taki spokój.
  • Odpowiedz
  • 40
@pasta_alla_carbonara: z kamerą jest problem bo była uchwała na zamontowanie na całym obiekcie ale jakiś polaczek cebulaczek zaskarżył i będzie sprawa w sądzie więc nie będzie ani kamer a na dodatek będziemy płacić koszty sądowe sami za siebie xD
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara: nazywaj to jak chcesz, ale lepiej się dołożyć raz w miesiącu 50zł niż co chwilę mieć porysowany samochód, przebite opony, powybijane okna, notorycznie zaklejone klejem drzwi, notoryczne włamania do mieszkań, notoryczne włamania do piwnic, notoryczne włamania do garaży itp. itd.
  • Odpowiedz
  • 3
@Pawelkolega: To są wyrafinowani złodzieje. Byle czego nie biorą. Ja na miejscu parkingowym mam szafe i na niech jakieś mało wartościowe rzeczy jak kosiarka, dmuchawa do liści to Ci nie ruszy... Raz położyłem stare ciuchy dziecka to tylko rozsypał burżuj...
  • Odpowiedz
@Ignas1415 no to kamerka do samochodu z czujnikiem ruchu i w szafie dyskretnie kolejna pod jakiś powerbank. My mamy monitoring na osiedlu, łącznie z wiatą smietnikową i przez osiem lat była jedna kradzież roweru, ale po dwóch dniach złodziej rower w zębach przyniósł. Wystarczyło rozwieszenie zdjęcia jego mordy po okolicy.
  • Odpowiedz