Wpis z mikrobloga

  • 172
Dlaczego pojawia się na wykopie stwierdzenie, że kto z kobietą mieszkał ten się w cyrku nie śmieje?

Jakie najgorsze/najdziwniejsze zachowania kobiet poznaliście po zamieszaniu z nią? xD

I oczywiście w drugą stronę - #rozowepaski podajcie zachowania #niebieskipasek, które po zamieszkaniu z nim wyszły i okazały się ciężkie do życia xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 218
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Frasobliwy_Galimatias: śmiechłem. Z okołozwierzątkowych historii: różowej zachciało się mieć królika - kiedy jednak okazało się, że królik ma w dupie przytulanie, dzień spędza na żarciu a z ludzi lubi tylko mnie - to kto został z obowiązkami odnośnie królika? Kto za nim sprząta, kupuje mu żarcie, czesze i chodzi do weterynarza? No ja ( ͡° ʖ̯ ͡°). Oczywiście różowa nie ma sobie absolutnie NIC do zarzucenia bo
Jedna moja Ex z huty zostawiła u mnie po rozstaniu swojego Ptasznika. W pojemniczku na mocz... Przykro mi się zrobiło pajonka, to zrobiłem mu prowizoryczne terrarium z plastikowego pojemnika na jedzenie, zrobiłem dziurki, kupiłem ziemie, jakąś korę domki z kokosów itp. Typiara nie zabrała go przez pół roku chociaż średnio raz w miesiącu o 5 rano w sobotę się do mnie dobijała bo wracała napruta z imprezy i jej się seksów chciało.
@wertum
-notoryczne zostawianie brudnych naczyń na blacie nad zmywarką (bo się zamyśliłem/zagadałem/spieszyło mi się)
-zostawianie brudnych naczyń w salonie/na szafce nocnej zamiast od razu je wynieść (bo nie idę teraz do kuchni, będę szedł to zabiorę)
-jak mu się skończy żel pod prysznic to podpiernicza mi szampon. Nie powie ze się skończył, nie umyje się moim żelem, mydłem w płynie czy czymkolwiek tylko szamponem, co już raz spowodowało że nie miałam czym
ja po 10h pracy + zakupy wróciłam do domu, prosząc go rano żeby umył naczynia. Przychodzę- nic nie zrobione, on gra na kompie. Zapomniał. #!$%@? cały dzień mógł sobie grać i bym nie zauważyła bo i tak nic nie robił, ale umyć w 10 minut te gary...


@arteria: znamy się?
@chixi: jakbym usunęła te puste opakowania do lodówki a brudne naczynia umieściła w zlewie (bo na zmywarce nie ma miejsca) to chyba mamy tego samego chłopa, kurde przypau XD

Z drugiej strony czytam tutaj o tym, że baby cały czas się kręcą i dobrze wiem, że ja robię tak samo, choćbym miała iść wytrzeć czysty stół to nie usiedzę w miejscu za długo xD
nie usiedzi spokojnie, tylko ciągle coś chce zrobić, bodaj czysty stół ścierką wytrze. Plus taki, że nigdy mi nic nie mówiła z tego powodu, ale irytuje mnie, że ona coś robi, a ja sobie np. gram i mam takie wewnętrzne odczucie, że skończy się to awanturą (nigdy nie miało to miejsca, ale ciągle jestem na to gotowy, haha)


@haaryballs: to samo wewnętrzne uczucie dlatego daję pro tip: jak laska sprzątała to