Wpis z mikrobloga

  • 172
Dlaczego pojawia się na wykopie stwierdzenie, że kto z kobietą mieszkał ten się w cyrku nie śmieje?

Jakie najgorsze/najdziwniejsze zachowania kobiet poznaliście po zamieszaniu z nią? xD

I oczywiście w drugą stronę - #rozowepaski podajcie zachowania #niebieskipasek, które po zamieszkaniu z nim wyszły i okazały się ciężkie do życia xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 218
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@takietomile może i z boku wydaje się to śmieszne ale męczy mnie życie ze świadomością, że ktoś liczy, że upadnę i sobie ten głupi ryj rozwalę za nic. Ale to jest taka prawda, że będąc z kimś musisz wziąć też wszystkie problemy tego drugiego człowieka do siebie
  • Odpowiedz
@wertum Mój niebieski nie ma żadnych przywar, a przynajmniej żadne się nie ujawniły w ciągu pięciu lat bycia razem. Gorzej ze współlokatorami z czasów studenckich. Zajmowanie łazienki przede wszystkim. Babki biorą prysznic wieczorem, więc wszystkich to grzeje, jak długo tam siedzą, a faceci komplet zabiegów higienicznych, włącznie z obcinaniem paznokci u wszystkich kończyn, z niewiadomych powodów muszą odbębniać rano, kiedy wszyscy spieszą się do wyjścia, więc trzeba było wstawać o szóstej,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pangia: a wiesz, jakoś Cię nie sprawdzam żeby to wiedzieć :p no cóż, w takim razie cieszę się Twoim szczęściem i dużo dobra w dalszej drodze życzę!
  • Odpowiedz
@JaZestarym: >"zwróciłam uwagę, że nie trzeba na przykład moczyć całej podłogi przenosząc coś mokrego w kuchni"

Gość zamoczył całą podłogę przenosząc rzeczy? Całą? W salonie, kuchni, przedpokoju, łazience, sypialni i balkonie sąsiadów? czy pokropił trochę w kuchni?

To właśnie w-----a, wyolbrzymianie.

a z resztą Twoich uwag się zgadzam ( ͡° ͜ʖ ͡°) (po za wychodzeniem co weekend na p--o, to jest obowiązekby nie
  • Odpowiedz
@wertum: Okres studiów, mieszkanie przez jeden rok wspólnie z kobietą. Oboje w miarę trudne kierunki, więc trochę roboty było. Ja się w miarę ze swoją wyrabiałem, pomagałem jeszcze jej do tego i jakoś to pykło, ale co to był za festiwal, to ja do teraz nie ogarniam (na szczęście wyleczyłem się z tego związku).

Dziewoja kładła się spać o 3-4, gdyż "ona się nie wyrobi", po tym wszystkim spała do
  • Odpowiedz
@Frasobliwy_Galimatias: XDDDDD wystarczy porządnie nakapać w kuchni, przenieść mokre plamy na kapciach do innych pomieszczeń i je po prostu zadeptać - plamy wszędzie murowane. Ale co ja Ci będę tłumaczyła, to tylko wyolbrzymianie XD

Hm, ani mój obecny niebieski, ani ja nie wychodzimy co weekend i jeszcze nie dostaliśmy jebla... coś jest z nami nie tak ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz