Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #p0lka #tinder #badoo #podrywajzwykopem #seks #zwiazki #redpil #rozwojosobistyznormikami #tfwnogf

Zastanawiam się, skąd się biorą takie ograniczone osoby jak ta laska? Myślałem, że takie myślenie odeszło dawno do tzw. lamusa. Najpierw pyta mnie o to ile miałem dziewczyn a potem dziwi się, że w dzisiejszych czasach są faceci prawie magowie pod 30stkę, którzy nigdy into seks. Wyjaśniłem ją potem, że my nie mamy tak łatwo na rynku matrymonialnym jak one i dziś wartościowy chłopak ale brzydki i przez to nieśmiały ma przerąbane. "Oh Anon, ale jak to, no co Ty". Masakra, ma się wrażenie, że to nie #przegryw siedzą w piwnicach tylko one, bo nie mają pojęcia jak wygląda współczesny świat. Oczywiście, już wiedziałem, że nic z tego nie będzie, więc zanim jakaś #stuleja napisze, że czuje cringe czytając to co do niej pisałem odpowiem, że miałem już w doopie taką #karyna i normalnie w ten sposób z dziewczynami nie piszę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#logikarozowychpaskow #p0lka #tinde...

źródło: comment_gTAo2qRdfssERzxNcupfhZ6drZJbYXZj.jpg

Pobierz
  • 76
@AnonimoweMirkoWyznania: Ziomek, do mnie dziewczyny też raczej same nie zagadują. To znaczy, jak jeszcze miałem długie włosy, które działały na kobiety jak totalny afrodyzjak, i imprezowałem w każdy piątek i każdą sobotę, to zdarzyło się parę razy, że laska sama do mnie podeszła, ale to naprawdę nie jest częste. Jakbym siedział tylko w piwnicy, piwnica-praca, piwnica-szkoła, to też nie miałbym żadnych doświadczeń typu "laska pierwsza okazała zainteresowanie". A jak już pisałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Nurtica: Ona miała pewno 30-40, ale przyzna się do 3-4. Poza tym, fajnie że ty byś edukowała, ale zobacz sobie wątki kobiet gdzię płaczą czemu 30 letni facet jest słaby w ruchaniu. Taki stary koń powinien mieć madę doświadczeń. Big news: nie miał gdzie ich zdobyć. To tak jak korpo obecnie: wymagają od razu gotowego produku, 0 treningu czy inwestycji z ich strony.