Wpis z mikrobloga

@depcioo: podatek od flipingu jest jak najbardziej zasadny. Co innego gdyby był to podatek od samego faktu posiadania drugiego i trzeciego mieszkania. W końcu są ludzie którzy kupują mieszkania dla swoich dzieci. Ale to Lewica, oni potrafią najbardziej słuszną ideę przekuć w absurd.
  • Odpowiedz
No ale powiedz mi dlaczego mają to dodatkowo opodatkować?


@arais_siara: Dlatego należy to dodatkowo opodatkować żeby to się nie opłacało bo tak naprawdę powoduje to problem dla państwa - ma drogie mieszkania co przełoży się na słaby przyrost naturalny.
  • Odpowiedz
Dlatego należy to dodatkowo opodatkować żeby to się nie opłacało bo tak naprawdę powoduje to problem dla państwa - ma drogie mieszkania co przełoży się na słaby przyrost naturalny


@aarahon: No proszę cię, w jaki sposób połączyłeś te kropki. Z tego co widzę to ludzie lubią dojebywać podatki innym, jeżeli ich się to nie tyczy.
#!$%@? fliperki rozwiąże tyle problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakie to proste.
  • Odpowiedz
@aarahon znaczy się w celu zmniejszenia cen mieszkań chcesz dołożyć kolejny podatek do ceny? no fajnie tam macie nasrane w tej lewicy, stare znałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
No proszę cię, w jaki sposób połączyłeś te kropki. Z tego co widzę to ludzie lubią dojebywać podatki innym, jeżeli ich się to nie tyczy.


@arais_siara: nie bardzo wiem o jakich kropkach piszesz. No tak samo ludzie cieszą się z mandatów dla piratów drogowych bo ich ten problem nie dotyczy. Sytuacja inna ale zasada ta sama.
  • Odpowiedz
znaczy się w celu zmniejszenia cen mieszkań chcesz dołożyć kolejny podatek do ceny?


@podjad3k: nie, skąd taki głupi pomysł?

no fajnie tam macie nasrane w tej lewicy, stare znałem ( ͡º ͜ʖ͡º)


@podjad3k: o, skończyły się argumenty i zaczęło obrzucanie gównem. Fajnie że lubicie gówno, jako osoba o lewicowych poglądach nie mam nic przeciwko temu żebyś taplał się w fekaliach ale mnie w to nie
  • Odpowiedz
. No tak samo ludzie cieszą się z mandatów dla piratów drogowych bo ich ten problem nie dotyczy. Sytuacja inna ale zasada ta sama.


@aarahon: Zaraz, ty porównujesz łamanie prawa, do kupna i sprzedaży mieszkania/domu.
Wcześniej wspominałeś, żeby nie opodatkowywać ludzi którzy mają dwa/trzy mieszkania dla dzieci, a czemu nie, niech płacą mogą mieszkać w jednym mieszkaniu i tworzyć wielopokoleniową rodzinę w jednym miejscu, wiesz ile mieszkań dzięki temu byłoby na
  • Odpowiedz
Zaraz, ty porównujesz łamanie prawa, do kupna i sprzedaży mieszkania/domu.


@arais_siara: nie, nie robię tego, chyba nie do końca potrafisz czytać i analizować tekst.

Wcześniej wspominałeś, żeby nie opodatkowywać ludzi którzy mają dwa/trzy mieszkania dla dzieci, a czemu nie,


@arais_siara: bo dalej będzie to powodowało problem drogich mieszkań dla młodych ludzi.
  • Odpowiedz
nie, nie robię tego.


@aarahon: jak nie, jak to zrobiłeś, masz problem z rozumieniem tego co napisałeś?
Tak jest, drogie mieszkania dla młodych to fliperka, to jest powód, ciekawy tok rozumowania ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) już nie odpisuj bo szkoda mi czasu :)
  • Odpowiedz
jak nie, jak to zrobiłeś, masz problem z rozumieniem tego co napisałeś?


@arais_siara: nie, ja nie mam problemów, ty za to masz skoro widzisz tam porównanie. Jedynie wskazałem podobieństwa a to nie porównanie.

Tak jest, drogie mieszkania dla młodych to fliperka, to jest powód, ciekawy tok rozumowania


@arais_siara: ja nie jestem jednak ciekaw toku rozumowania który doprowadził Cię do takiego wniosku.

już nie odpisuj bo szkoda mi czasu :)


@
  • Odpowiedz
@depcioo: lepiej poczekaj najpierw na projekt bo po pierwsze do tej pory jakoś praktycznie zawsze gdy lewica krzyczy o opodatkowaniu tryliarderów to w praktyce im wychodzi co najwyżej opodatkowanie Mariusza zarabiającego na etacie te może z 6k pln miesięcznie a po drugie muszą przecież umieścić tam wykluczenia dla swoim członków, nie będą przecież opodatkowywać takiego Gduli czy innych lewicowych kamieniczników czy tam czynszojadów w lewicowej nomenklaturze.
  • Odpowiedz