Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #p0lka #tinder #badoo #podrywajzwykopem #seks #zwiazki #redpil #rozwojosobistyznormikami #tfwnogf

Zastanawiam się, skąd się biorą takie ograniczone osoby jak ta laska? Myślałem, że takie myślenie odeszło dawno do tzw. lamusa. Najpierw pyta mnie o to ile miałem dziewczyn a potem dziwi się, że w dzisiejszych czasach są faceci prawie magowie pod 30stkę, którzy nigdy into seks. Wyjaśniłem ją potem, że my nie mamy tak łatwo na rynku matrymonialnym jak one i dziś wartościowy chłopak ale brzydki i przez to nieśmiały ma przerąbane. "Oh Anon, ale jak to, no co Ty". Masakra, ma się wrażenie, że to nie #przegryw siedzą w piwnicach tylko one, bo nie mają pojęcia jak wygląda współczesny świat. Oczywiście, już wiedziałem, że nic z tego nie będzie, więc zanim jakaś #stuleja napisze, że czuje cringe czytając to co do niej pisałem odpowiem, że miałem już w doopie taką #karyna i normalnie w ten sposób z dziewczynami nie piszę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#logikarozowychpaskow #p0lka #tinde...
źródło: comment_gTAo2qRdfssERzxNcupfhZ6drZJbYXZj.jpg
  • 76
@AnonimoweMirkoWyznania: to potwierdza tylko jedno - oprócz tego, że przegrywy mają fatalne mordy, to przede wszystkim przegryw jest w głowie ;) z takim podejściem nigdy nikogo nie poznacie, a tak naprawdę to większość lasek nie oczekuje Alvaro, tylko normalnego faceta, który ma jakieś hobby, zainteresowania, pracę, jest zaradny życiowo i pewny siebie i robi coś, żeby z tego przegrywu wyjść, a nie użala się jak dziecko
@AnonimoweMirkoWyznania: Bardzo to ciekawe, bo jednak zdecydowana większość facetów kogoś ma. Więc to z wami problem raczej jest. Moi znajomi też mają laski. Kiedy ktoś boi się do laski zagadać w wieku 30 lat, to chyba coś poszło nie tak? Co robił przez 15 lat? Jedyną opcją jest psycholog.
Ofc, nie mówię, że sporo lasek nie ma niewiadomo jakie standardy, są też p0lki, p0lki jak widzą murzyna, to im się skakać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nurtica: Nikt nie mówi o miłości w przypadku faceta. Mówimy o seksie z w miarę atrakcyjnymi dziewczynami bez bycia ich betabankomatami. Miłość to takie tam uzasadnienie dla kobiet, zespół reakcji chemicznych w mózgu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@r333m4k444: Np. uczył się kodować by zarabiać jak top 5% w PL, a nie kombinować jak plebs na 500+. Ew. trenował eskejpizm w LoLa, CS-a czy inne badziewie, bo w realu nie szło i trzeba czymś uśmierzyć ból. Jak nie to to dragi, alko, dopalacze. Ty widzę nawet nie rozumiesz ocb przegrywom. Brakujący seks to tylko manifestacja tej potrzeby, nie sam cel, bo tak to roksanki by starczyły.
@CuckCuckKlan: Ale to działa w dwie strony. Ja patrzę na wygląd laski, ale od laski też wymagam, że ma jakieś zainteresowania (nie paznokcie), jest ogarnięta, umie po sobie posprzątać, obiad ugotować (bo gotujemy na zmianę), ma pracę i dokłada się do czynszu itd. To chyba normalne?
W moim odczuciu bardziej niż realny wygląd liczy się to, czy o siebie dbasz o tyle na ile możesz - zadbane włosy, dobry ubiór, jakieś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r333m4k444: Oscar Wilde said "Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.". Ktoś kto nie umię i nie potrafi wplywać na innych swoim działaniem, czuje się fatalnie. Przegrywy pogrążają się w nihilizmie, bo co by nie robili to owocuje to tylko porażkami. Brak kontroli nad własnym losem, nie rozumiesz czego ci brak, że inni ruchają analnie wyzwolone 15 latki, a ty nic. Z bezsilności i chęci