Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #p0lka #tinder #badoo #podrywajzwykopem #seks #zwiazki #redpil #rozwojosobistyznormikami #tfwnogf

Zastanawiam się, skąd się biorą takie ograniczone osoby jak ta laska? Myślałem, że takie myślenie odeszło dawno do tzw. lamusa. Najpierw pyta mnie o to ile miałem dziewczyn a potem dziwi się, że w dzisiejszych czasach są faceci prawie magowie pod 30stkę, którzy nigdy into seks. Wyjaśniłem ją potem, że my nie mamy tak łatwo na rynku matrymonialnym jak one i dziś wartościowy chłopak ale brzydki i przez to nieśmiały ma przerąbane. "Oh Anon, ale jak to, no co Ty". Masakra, ma się wrażenie, że to nie #przegryw siedzą w piwnicach tylko one, bo nie mają pojęcia jak wygląda współczesny świat. Oczywiście, już wiedziałem, że nic z tego nie będzie, więc zanim jakaś #stuleja napisze, że czuje cringe czytając to co do niej pisałem odpowiem, że miałem już w doopie taką #karyna i normalnie w ten sposób z dziewczynami nie piszę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#logikarozowychpaskow #p0lka #tinde...
źródło: comment_gTAo2qRdfssERzxNcupfhZ6drZJbYXZj.jpg
  • 76
OP: @NieZdalemTestuTuringa: o #!$%@?, terazz dopiero to doczytalem XD


Trzeba było jej odpisać żeby obudziła w tobie bestię.

Typie, po takim zenujacym tekscie aka "to usiadz mi na twarzy skarbie" to bym od razu dismatcha dostal XD Nic dziwnego ze nie ruchacie jak sadzicie ze laski leca na takie cos xD

@AnonimoweMirkoWyznania
Dobra dzieci usiądźcie wygodnie i słuchajcie.

Nauczcie się flirtować. Oczywiście że nie mówisz tego wprost. Ani usiądź mi na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@r333m4k444: Siłownia mało pomaga przy braniu sterydów i problemów z hormonami. Badałem się, sle guzik wyszło. Byłem u dietetyka i mnie ta wizyta nie powaliła: jedz zdrowo i mniej. No shit. Pewno mam rozwaliną wątrobę po ostatniej kuracji sterydami na astmę podczas infekcji. +6 kg w 3 tygodnie. Ogolić się nie mogę, bo mam kijową czaszkę, planuje zabieg w Turcji w styczniu lub lutym tj. przeszczep. Wykop i jego retoryka to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r333m4k444: Problem w tym że obawiam się że taki specjalista nie da mi skryptu/złotego środka na moje problemy. Ja się, b. źle czuje jak coś wyskakuje poza wcześniej ustalony plan, a tu częsta rafa to jest : improwizuj.
OP: > To czego tym przegrywom brakuje? O co im biega? Oświeć mnie

No wyglądu. O to się wszystko rozbija. Bardzo istotna jest kwadratowa szczęka, która ma wpływ na rysy twarzy. Ze swojego otoczenia i po sobie widzę, że każdy kto ma nawet lekki tyłozgryz czy cofniętą żuchwę jest sam

Bardzo to ciekawe, bo jednak zdecydowana większość facetów kogoś ma


Patrz wyżej. Mają przynajmniej przeciętny wygląd.

Nic też odkrywczego, że laskom
@AnonimoweMirkoWyznania: Uważam, że całkiem kulturalnie przebiegła wasza rozmowa. Nie ma się co oburzać. Co do reszty. Zarówno kobiety jak i mężczyźni w większości nie są w stanie zrozumieć przegrywu. W 99% przypadków, to będzie gadanie, że przesadzasz i masz problem ze sobą. Jeśli masz przynajmniej dwie cechy fizyczne, które sprawiają, że dla płci przeciwnej jesteś zaprzeczeniem tego co wzbudza pożądanie, to jak niby masz zwrócić na siebie uwagę? Odbić się #!$%@?
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś smutnym mirkiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale trzymam za Ciebie kciuki!

przestań się użalać, bo nic Ci to nie da. wręcz uważaj jeżeli ktoś zacznie na to reagować sympatią, bo pewnie częściej będzie Cię chciał wykorzystać
Musisz się poradzić kogoś mądrzejszego niż wykopki i zacząć coś ze sobą robić, bo nikt nie da Ci niczego za smuty ()
@Nurtica: "wystarczy". Chyba nie wiesz jak destrukcyjna jest każda porażka z kobietami dla faceta.


@CuckCuckKlan: Może być destrukcyjna kiedy masz poczucie własnej wartości na poziomie kałuży i potrzebujesz walidacji z zewnątrz. Szukanie kobiety kiedy samego Siebie uważa się za śmiecia jest jak płodzenie dziecka przez małżeństwo na skraju rozwodu.

No wyglądu. O to się wszystko rozbija. Bardzo istotna jest kwadratowa szczęka, która ma wpływ na rysy twarzy.


@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro