Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć o co tutaj chodzi nauczycielom? W komentarzach piszą o jakimś pilnowaniu, przecież studniówki nie są zazwyczaj na terenie szkoły, są na nich dorośli ludzie. Jakim prawem oni chcą tam kogokolwiek pilnować? To zwykła impreza dorosłych ludzi na którą mają zaproszenie, mogą przyjść bawić się za darmo albo nie przyjść. #studniowka #szkola #nauczyciele #strajk #strajknauczycieli #wyborcza
Pobierz Cierniostwor - Może mi ktoś wytłumaczyć o co tutaj chodzi nauczycielom? W komentarzac...
źródło: comment_xgvwv7KkhDd7ErxofyZ3jMyNZaXFM5sW.jpg
  • 195
@Cierniostwor: piszą ludzie, że nie ma reguły i szkoły też są organizatorami studniówek. Jak nauczyciele nie przyjdą to przyjdą pewnie rodzice, ale wątpię, żeby byli z tego zachwyceni ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak ogólnie odnośnie nauczycieli to miałem kiedyś taką #!$%@?ą wyche co nie dość, że #!$%@? była to chciała, żeby jako drugi opiekun na 3-dniową wycieczkę pojechał jej narzeczony xD inbe wielką robiła jak się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@Cierniostwor: Tak jak napisał @Kubeczekgoracejwody wychowawca odpowiada za uczniów w czasie studniówki:

_Bale maturalne często organizują rady rodziców. Nie zwalnia to jednak nauczycieli z obowiązku pełnienia nadzoru nad przebiegiem studniówki bez względu na to, czy odbywa się ona na terenie szkoły, czy poza nią. Przepisy Ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (DzU z 2004 r. nr 256, poz. 2572, z późn. zm.) zobowiązują do współpracy wszystkie
@Kubeczekgoracejwody: no nie do końca bo w naszym przypadku jak i przypadku kilku szkół w okolicy to my byliśmy organizatorami wraz z kołem rodzicielski czy jak to się tam nazywa
Własną sala własny zespół z własnych pieniędzy a poloneza cwiczylismy na własnych wf
@Canmoh: czytaj dalej, gdzie masz wyjaśnione że nie musi to być wychowawca może to być jakikolwiek reprezentant szkoły, a to kto może być reprezentantem ustanawia statut szkoły
no i miała racje to impreza dla uczniów czy nauczycieli ?


@bartek8990: Jej wybór oczywiście. Ale jednak wychowawczyni na studniówce powinna się pojawić. Jak została zaproszona. Impreza jest dla uczniów, ale tradycyjnie na studniówce pojawiają się nauczyciele bo to oni do tej studniówki nie jako doprowadzili.

Generalnie każdy normalny nauczyciel przychodzi na studniówkę, je dewolaja, #!$%@? poloneza, życzy maturzystom świetnego zdania matury i dobrej zabawy i #!$%@? po godzinie. Tak to