Wpis z mikrobloga

@polskipl: Wymień olej i filtr pomiędzy 500-1000 km jeśli zależy Ci na aucie. I nie daj sobie wmówić, że nie trzeba, bo inaczej opiłki metalu z docierania zniszczą silnik i będzie jadł olej.

I wymieniaj olej co 10 tyś i nie słuchaj bzdur ASO. Chyba, że nie wykupujesz tego auta potem :)

Szerokości :)
  • Odpowiedz
@polskipl: ja mam dwojke małych dzieci i w tym roku zmieniłem bmw 3gt na giulie veloce. Lamentów żony było co niemiara do póki nie zobaczyła, że w codziennym użytku typu praca, przeszkole żłobek, dom wcale nie trzeba jeździć wielka krowa. Na wakacje zawsze można zalozyc trumne na dach która zresztą wyciagnalem od dealera w gratisie (prócz jeszcze potężnego rabatu na samo auto). Giulia fenomenalnie jeździ, daje zupełnie inne odczucia niż
  • Odpowiedz
@polskipl: Kojarzysz może ile kosztuje to do nalożenia przez kogoś? Czy po prostu aplikacja tego jest banalna? Również chciałbym mieć ładniejszy połysk na nowym, kropelkowanie + łatwiejsze utrzymanie w czystości, lecz nie interesuje mnie drogi zabieg bo oddaję po 3 latach ;)
  • Odpowiedz