Wpis z mikrobloga

  • 0
@LukEEE do 30k wymieniaja, ale tak jak mówiłem nowe auta już wychodzą z poprawionym tylnym układem hamulcowym i nie powinno to już wystepowac
  • Odpowiedz
@jarrem: ten sam co OP, 2.0 tsi 190km. Wystarczyło 2.5k przebiegu ¯\_(ツ)_/¯ wszystkie części silnika wyglądają idealnie, bo to za mały przebieg żeby wada zaczęła się ujawniać. Dlatego też mają problem ze zlokalizowaniem co rzeczywiście piszczy.
  • Odpowiedz
@jarrem: a widzisz, a ja spotkałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) w serwisie też się za głowy łapią jakim cudem. Ba, nawet importer zielonego pojęcia nie ma co to może być. Najmocniej słyszalne od strony osprzętu, ale po zdjęciu paska popiskiwania nie cichną.
  • Odpowiedz
@polskipl: Z jakim silnikiem miales E65? Jak bys ogolnie ocenił jazdę Superbem w porownaniu z E65 pod roznymi aspektami? Bo to uwazam dosc ciekawe porownanie. O serwisie i awaryjnosci teraz nie myslimy.
  • Odpowiedz
  • 0
@sln7h: 3.0D, dla mnie osobiście Skoda prawie we wszystkim jest wygodniejsza od Bmw e65, przyjemniejsza kierownica, fotele na tym samym poziomie, ciszej w kabinie ale może to kwestia tego że benzyna, na nierównościach też przyjemniej się jedzie. Skrzynia to niebo a ziemia. W Bmw system multimedialny nie istnieje. Skoda też jest przestronniejsza z tylu i w bagażniku, ma super oświetlenie wnętrza. Bmw tego nie miało wszystkiego, ale za to dźwięk
  • Odpowiedz
@polskipl: Cześć planuję na początku roku zamówić identyczną konfigurację, tyle, że TDI. Powiedz jakie masz realne spalanie? Może się nie opłaca dopłacić do diesla.
Jak to zrobiłeś, że ubezpieczenie masz za 1%??? Mi wyliczyli 3,1%!
Rata przy 187.000 i wpłacie 15% wychodzi 2500. To 1000 zł różnicy
  • Odpowiedz