Wpis z mikrobloga

@polskipl: gratulacje i witamy w rodzinie skody :)
Ja jezdzilem do kwietnia superbem i bylem mega zadowolony. Teraz jak widzisz przerzucilem sie na Kodiaqa ze wzgledu na jeszcze wiekszy bagaznik ale kolorek musial zostac ten sam - swoja droga najlepszy wedlug mnie dla skody :) W tych nowych chyba sa juz te nowe swiatla migajace kierunkow prawda? Acha no i pokaz zdjexie srodka foteli . Jesxcze raz gratulacje i niech
Farciarz - @polskipl: gratulacje i witamy w rodzinie skody :) 
Ja jezdzilem do kwiet...

źródło: comment_fA5VqKNAiiRhj9khS5HTkRPsNqZRjvLp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
AUDI albo BMW w lusterku to od razu uciekają na prawy pas bo marka budzi RESPEKT.


@PoteznyMagWody: z całym szacunkiem ale to jest #!$%@? i leczenie kompleksów. Plus często raczej slyszy się że się z właścicieli BMW nabija.. No i Audi - "cztery zera, piąte w kółkiem". Fajny mi respekt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polskipl: no gratulacje ,ale to nie dla mnie ,nie lubię nudnych samochodów. Za 145k kupiłbym coś używanego z 250+ kunia. A raczej obecnie BMW Z4 lub mx5 nd używana za 90k ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@polskipl: Nie obraz się, nic do ciebie nie mam itd ale nie bardzo rozumiem ten cały najem. Masz taki duży wykup wiec pewnie nie zamierzasz wykupić? Nie lepiej kupić coś tańszego i mieć na własność żeby sprzedać i coś mieć z tego na koniec? A tak to jeszcze masz oględziny na koniec i płacisz za każda rysę. Jaki jest cel? Mieć droższe auto żeby pochwalić się? Pytam serio
  • Odpowiedz