Wpis z mikrobloga

Baby to serio są jakieś inne

Od kilku ładnych lat mam ekipę kumpli z którymi się mocno trzymam wiecie wspólne imprezy, sylwestry, wypady do kina/na kręgle itd.
Jeden ziomek z ekipy ma dziewczynę (Kamilę), którą też zawsze zabiera więc stała się tak jakby częścią tej ekipy.
Z Kamilą od początku poznania miałem bardzo dobry kontakt.
Jakoś ponad rok temu na jednej imprezie mocno zakrapianej alkoholem pokłóciłem się z nią i pod wpływem alkoholu coś tam do niej powiedziałem "szmato" xD. Dymy od razu jak #!$%@?, choćbym ją co najmniej znokautował, wszyscy od razu, że co ja #!$%@? i w ogóle.
Wszyscy mi gadają no przeproś ją, przeproś ją więc ok przeprosiłem, przeprosiny przyjęła niby wszystko spk nie gniewa się, ale miesiąc później urządzała imprezę urodzinową i mnie jako jedynego z tej całej naszej "ekipy" nie zaprosiła.
Minął ponad rok od tamtego wydarzenia, a widzę, że cały czas ma do mnie spory dystans i prawie w ogóle ze sobą nie gadamy na tych wspólnych spotkaniach.
I to są właśnie te baby, jedna kłótnia i nie gadają do końca życia, a faceci dadzą se po ryju i 5 minut później najlepsi kumple xD
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #truestory
rales - Baby to serio są jakieś inne

Od kilku ładnych lat mam ekipę kumpli z który...

źródło: comment_8Wc1XI33T0W0qfMFRX0dwnIYAvpTrVRo.jpg

Pobierz
  • 94
@rales: niech się jeszcze dupami sczepią XD, gość, co wszędzie bierze ze sobą swoją dziewczynę powinien zostać wyjebion z Waszej ekipy.
To nie tylko jest szczyt frajerstwa, ale też wbrew pozorom nie robi dobrze dla ich związku.

@wykopowy_brukselek: Nawet jakby jej zacytował klasyka: "i co teraz powiesz na to? #!$%@?, dziwko, #!$%@?, szmato", to co to z tego? Faceta można nazwać #!$%@?, do kobiety jak powiesz szmato nagle świat się