Wpis z mikrobloga

Baby to serio są jakieś inne

Od kilku ładnych lat mam ekipę kumpli z którymi się mocno trzymam wiecie wspólne imprezy, sylwestry, wypady do kina/na kręgle itd.
Jeden ziomek z ekipy ma dziewczynę (Kamilę), którą też zawsze zabiera więc stała się tak jakby częścią tej ekipy.
Z Kamilą od początku poznania miałem bardzo dobry kontakt.
Jakoś ponad rok temu na jednej imprezie mocno zakrapianej alkoholem pokłóciłem się z nią i pod wpływem alkoholu coś tam do niej powiedziałem "szmato" xD. Dymy od razu jak #!$%@?, choćbym ją co najmniej znokautował, wszyscy od razu, że co ja #!$%@? i w ogóle.
Wszyscy mi gadają no przeproś ją, przeproś ją więc ok przeprosiłem, przeprosiny przyjęła niby wszystko spk nie gniewa się, ale miesiąc później urządzała imprezę urodzinową i mnie jako jedynego z tej całej naszej "ekipy" nie zaprosiła.
Minął ponad rok od tamtego wydarzenia, a widzę, że cały czas ma do mnie spory dystans i prawie w ogóle ze sobą nie gadamy na tych wspólnych spotkaniach.
I to są właśnie te baby, jedna kłótnia i nie gadają do końca życia, a faceci dadzą se po ryju i 5 minut później najlepsi kumple xD
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #truestory
Pobierz rales - Baby to serio są jakieś inne

Od kilku ładnych lat mam ekipę kumpli z który...
źródło: comment_8Wc1XI33T0W0qfMFRX0dwnIYAvpTrVRo.jpg
  • 94
@rales: "czyli"? Ja pisałam, że jest to bardzo duże chamstwo.
Czy do końca życia..to już zalezy od dużej ilości czynników.
Że po pijaku to nie ma znaczenia. Jak nie umiesz się zachowywać jak człowiek, to nie chlej ¯\_(ツ)_/¯

@greyson: płeć nie ma znaczenia moim zdaniem.szacunek nalezy się każdemu. A wyzywanie wulgarnymi epitetami zdecydowanie o nim nie świadczy.

Przyznam, że ja takich słów nie używam w ogóle, zresztą ludzie z mojego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wladek-wlodyszkiewicz: to zdanie opa. Najwyraźniej kontakt nie był na tyle dobry, bo uwierz, że kobiety odzywają się do siebie w ten sam sposób, w żartach oczywiście i wtedy, gdy są ze sobą blisko. I kobieta również będzie miała za złe drugiej kobiecie taką odzywkę, gdy wcześniej nigdy nie miały głębszej relacji i były zwykłymi koleżankami z widzenia.

Tu chodzi oto, że rozowa przyjela przeprosiny ale zachowuje sie jakby miala kij dystansowy
@wykopowy_brukselek: Zmierzam do tego, że jednak w takiej najbliższej paczce kumpli, z którymi się często spotyka (i nieraz pije ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) najlepiej mieć samych facetów. No a tutaj była laska i do tego dziewczyna jednego z kumpli. Z tego zwykle jest jakiś kwas. Może to nie reguła, ale często tak jest...
Z autopsji wiem, że jak idziemy z ziomkami na typowe chłopakowe piwo to
swojej też byś tak powiedział?


@TypowapOlka: Ba! Nawet powiedziałem! A raczej warknąłem. Wiesz, że pół godziny później się przytulaliśmy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I jestem pewien, że gdyby @rales miał dziewczynę i zadrzyłoby mi się w takiej samej sytuacji powiedzieć do jego dziewczyny to słowo... to zapewne tylko on miałby ból dupy!
@Chcesz_Pomarancze: nie kwiczę, że mnie nie zaprosiła na urodziny, ale mówi, że przyjmuje przeprosiny, że jest spoko, że się nie gniewa a miesiąc później mnie jako jedynego nie zaprasza więc coś jest ewidentnie nie halo.
@rales:
A ja tam wszystkie swoje 'ekipy' juz pozegnalem dosyc dawno temu. Tak to jest, ze ludzie dorastaja i sie zmieniaja, kazdy idzie w inna strone a do tego czasy sa takie, ze wszystkim juz zalezy coraz mniej (mnie dosyc mocno zalezalo przez dlugi czas, ale czulem sie opuszczony przez 'kumpli' ktorzy mieli tak naprawde #!$%@?, ale no ładne wymowki sie zawsze znajdują) Teraz czasem spotkam sie z jakims kolega, a