Wpis z mikrobloga

@Lardor: Praktycznie nikt tego nie kupuje. Niektórzy myślą, że to, że auto jest stare i w miare zadbane czyni z niego klasyka i mamy potem wysyp starych polonezów, które jakie były wszyscy wiemy ale przecież stare no to trzeba jebnąć jakąś cene z kosmosu. Z drugiej strony popatrz głębiej a znajdziesz te auta (sprawne) w śmiesznych cenach.
  • Odpowiedz
za to płacę by mieć auto którym mogę jeździć? Dziś są auta tak zdobione by się zaczęły psuć po niecałych 5 latach. Jak bym chciał kupić model wyższy tej samej marki i model wyższy to jest kupowanie tego samego samochodu tylko z innym wyglądem, ta sama płyta podłogowa albo dokładnie te same silniki. Bez sensu. Jeszcze płacić 50 000 zł za silnik 1.1 śmiech na sali


@Lardor: Zaskoczę cię, ale
  • Odpowiedz
@PanKracy582: Tak, bo dla mnie np. taka podroz to przygoda a nei przykry obowiazek. Jakbym sobie mial wybrac Multivana T3 albo najnowszego do takiej podrozy to bym wybral staruszka, proste. Klimat, wolnosc, usmiech na twarzy podczas jazdy. Nie umniejszam wartosci nowych aut ale widac ze dla was auto to tylko cos do poruszania sie z punktu A do B wiec tak czy siak dyskusja nie ma sensu
  • Odpowiedz
@mikii77: ja Ci powiem, że mam stare volvo s60. Ma fotele, które projektował chyba jakiś ortopeda. Zero bólu po długich trasach. Ma silnik 2.4 5 cylindrów, pracuje bardzo równo i cicho, a i widełki spalania ma małe bo pali +/- 9 litrów, czy to miasto czy autostrada. Klima strefowa sprawna. Mi więcej nie potrzeba i żadne nowe auto mnie nie przekona do wydania pieniędzy na nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dwep: pamiętaj jak ojciec miał takiego passata. W podłodze dziura że jak wjechał w kałuże to pasażer miał buty mokre. Na koniec przemalowali go pod wiatą na brązowo i sprzedali :D
  • Odpowiedz
mimo wszystko brałbym nowego Passata. Męczyć się w starym szrocie tylko dlatego że jest bezawaryjny xD


@mikii77: I kilkadziesiąt tysięcy tanszy, + brak kosztow naprawy xD
  • Odpowiedz
Pozwólcie że skopiuje sobie wpis o moim Golifie 3 1.9tdi
W związku ze złomowaniem samochodu i braku obaw że ktoś mnie p------e i zabiorą mi dowód rejestracyjny mogę się pochwalić moim ukochanym Golfem 3.
Golfa 1.9tdi 94 3 za 3 tysie :D IDEALNE auto na początek.
Do wszystkich którzy twierdza że AUTO NIE Z SALONU TO GRUZ I SIĘ ROZSYPIE PO 100km.
Zrobiłem nim 78tysięcy kilometrów przez 5 lat.
0 razy było tak że nie dojechałem.
  • Odpowiedz