Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dwep: zadbany szczupak jest spoko. Ojciec ma jeszcze szczupaka, ale niezadbanego i jest to gruz. Jakich mało. Nadkola nie istnieją, progi też, nawet belka z tyłu to gruz, elektryka pada, brak klimy, 54km. Mój egzemplarz już swoje przeżył, pora na wieczny odpoczynek. Ten z fotki może spoko, ale podróż może być męcząca.
  • Odpowiedz
  • 2
@tomaszq za to płacę by mieć auto którym mogę jeździć? Dziś są auta tak zdobione by się zaczęły psuć po niecałych 5 latach. Jak bym chciał kupić model wyższy tej samej marki i model wyższy to jest kupowanie tego samego samochodu tylko z innym wyglądem, ta sama płyta podłogowa albo dokładnie te same silniki. Bez sensu. Jeszcze płacić 50 000 zł za silnik 1.1 śmiech na sali
  • Odpowiedz
@Lardor Nic nie zrozumiałem szczerze mówiąc, poza płaczem że auta są drogie. Auta mają być rentowne dla producentów, a że sporo zarabiają na serwisie też to jest to część z ich strategii. Nie pasuje, nie kupujesz nowych aut i tyle.
  • Odpowiedz
  • 1
@tomaszq dla tego nie kupuje, ja żadnych komputerów do naprawy auta nie potrzebuje serwisów. Robię sobie wszystko sam i jedyne co mi jest potrzebne to wiedza i doświadczenie.
  • Odpowiedz
za to płacę by mieć auto którym mogę jeździć? Dziś są auta tak zdobione by się zaczęły psuć po niecałych 5 latach. Jak bym chciał kupić model wyższy tej samej marki i model wyższy to jest kupowanie tego samego samochodu tylko z innym wyglądem, ta sama płyta podłogowa albo dokładnie te same silniki. Bez sensu. Jeszcze płacić 50 000 zł za silnik 1.1 śmiech na sali


@Lardor: a większość tego
  • Odpowiedz