Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dwep: zadbany szczupak jest spoko. Ojciec ma jeszcze szczupaka, ale niezadbanego i jest to gruz. Jakich mało. Nadkola nie istnieją, progi też, nawet belka z tyłu to gruz, elektryka pada, brak klimy, 54km. Mój egzemplarz już swoje przeżył, pora na wieczny odpoczynek. Ten z fotki może spoko, ale podróż może być męcząca.
@tomaszq za to płacę by mieć auto którym mogę jeździć? Dziś są auta tak zdobione by się zaczęły psuć po niecałych 5 latach. Jak bym chciał kupić model wyższy tej samej marki i model wyższy to jest kupowanie tego samego samochodu tylko z innym wyglądem, ta sama płyta podłogowa albo dokładnie te same silniki. Bez sensu. Jeszcze płacić 50 000 zł za silnik 1.1 śmiech na sali
za to płacę by mieć auto którym mogę jeździć? Dziś są auta tak zdobione by się zaczęły psuć po niecałych 5 latach. Jak bym chciał kupić model wyższy tej samej marki i model wyższy to jest kupowanie tego samego samochodu tylko z innym wyglądem, ta sama płyta podłogowa albo dokładnie te same silniki. Bez sensu. Jeszcze płacić 50 000 zł za silnik 1.1 śmiech na sali


@Lardor: a większość tego #!$%@?