Wpis z mikrobloga

Moja młodsza siostra poszła dzisiaj na randkę z Tindera i, jak twierdzi, była to najgorsza randka w jej życiu.
Koleś pocałował ją po 15 minutach xD Tak o, po prostu, chwila gadki szmatki na rozgrzewkę, i całowanie, nagle pochyla się i ją całuje. Moja siostra złapała zawieszkę, mina pt. "co tu się #!$%@?" i choć nie wyglądała na zadowoloną, koleś dalej próbował. Zaczęła więc palić jak smok, żeby go zniechęcić, a on do niej "Chodź tu moja popielniczko" xD I dalej leci w ślinę. No to siostra powiedziała typowi, że niekomfortowo się z tym czuje i że ją stresuje, to on, że ją odstresuje i dalej rozwiera paszczę. W końcu stwierdziła, że dość tej żenady i uciekła. xDDDD #tinder #heheszki
  • 67
@Kamienie: Mnie też kiedyś typ chciał pocałować po 15 minutach, ale na szczęście miał trochę więcej wstydu xD
Powiedział, że idzie do toalety, a przechodząc o mnie, bo siłą rzeczy musiał przechodząc spod ściany, pochyla się nade mną i próbuje pocałować. Jeden z wielu wtf momentów w moim życiu. Jak wrócił to dopił piwo i uciekł xDD
@Kamienie: o cholera xD Mocne. Ale to musiała być żenada kiedy ktoś to oglądał z boku :) No cóż, może wyciągnie wnioski (siostra) i dłużej pogada (najlepiej przez telefon) przed spotkaniem. Tak czy inaczej niezły freak xD
to Tinder jest teraz aplikacją randkową, a nie wyszukiwarką kogoś do ruchania na jedną noc?


@byferdo: znaczy tylko w polsce panuje taki trend jestes przystojnym ciachem=apka do szukania boltzowania i byc moze z tego bedzie zwionzek, jak widze profile lasek z zagranicy to jest have fun
Wzajemne sparowanie może skończyć się przelotnym seksem, miłością, odkryciem nowego gatunku ssaków, a nawet korepetycjami z angielskiego. Co tylko chcesz.


@Kamienie: znalezieniem kolejnego orbitera...fallowersow na insta takie typowo kobiece podejscie jak chlop bierze klucz 13 to dla nie to klucz 13 a nie długopis lol