Wpis z mikrobloga

Moja młodsza siostra poszła dzisiaj na randkę z Tindera i, jak twierdzi, była to najgorsza randka w jej życiu.
Koleś pocałował ją po 15 minutach xD Tak o, po prostu, chwila gadki szmatki na rozgrzewkę, i całowanie, nagle pochyla się i ją całuje. Moja siostra złapała zawieszkę, mina pt. "co tu się #!$%@?" i choć nie wyglądała na zadowoloną, koleś dalej próbował. Zaczęła więc palić jak smok, żeby go zniechęcić, a on do niej "Chodź tu moja popielniczko" xD I dalej leci w ślinę. No to siostra powiedziała typowi, że niekomfortowo się z tym czuje i że ją stresuje, to on, że ją odstresuje i dalej rozwiera paszczę. W końcu stwierdziła, że dość tej żenady i uciekła. xDDDD #tinder #heheszki
  • 67
@Kamienie: Powinna uciec po pierwszym pocałunku a nie leceniu w ślinę kilka razy lol. Jak by zabrał się do penetracji to by zaczekała aż wejdzie ze 3 razy ? :D
@Kamienie: @Purple: po pierwszym takim wyskoku powinna dać gościowi klapsa w ucho i oddalić się czemprędzej.
Niestety u wielu kobiet w takich momentach występuje chwilowy paraliż (niezależny od nich) niestety. To jest to samo co gdy ktoś ci coś #!$%@?, a ty nie umiesz od razu go zripostować tylko najlepsze pomysły przychodzą ci minutę czy pięć minut później.
Są faceci, którzy to bezczelnie wykorzystują i tyle. Jeden trafi na laskę,
@taalarek: patrz mój post wyżej. Poza tym z tym żeby uświadamiać siostrę nt bezpieczeństwa jak najbardziej się zgadzam. Tylko rozmowa na ten temat i oswajanie się z możliwością wystąpienia takiego incydentu może pomóc odpowiednio zareagować następnym razem jak coś takiego jej się przydarzy.
Do tego każdą kobietę, z którą się spotykam dłużej niż te kilka tygodni wyposażam w gaz pieprzowy. Niby gówno, albo dodaje babie pewności siebie o te kilka procent
@sralpies:
Gaz pieprzowy to nie gowno tylko jeden z optymalnych, malo-ryzykownych srodkow obronnych. Robie tak samo plus polecam nauczyc na ktore polaczenia nerwowe trzeba nacisnaac (i jak) by nawet najwiekszy dzik puscil. Naciakam tez by umawialy sie na randki majac "obstawe" kilja stolikow dalej, ale wiem, ze co do tego ostatniego zdania sa podzielone.

Nie zmienia to faktu, ze trzeba typa dobrze poznac przed spotkaniem i najlepiej IMO najlepiej przetrsymac z
@Xysz: gówno w sensie, że pierdółka, tania, łatwa w użyciu, nie wyrządzająca krzywcy i nawet wystraszona baba tego użyje. Co do naciskania połączeń nerwowych to ZAPOmNIJ, że jakakolwiek kobieta Ci to zastosuje w sytuacji kryzysowej. W życiu.
Są zajęcia dla bab z samoobrony i faktycznie jeżeli kobieta przećwiczy jakieś 3-4 warianty po 1000 razy to AUTOmATYCZNIE może jakimś cudem uda jej się to wykorzystać w akcji. W każdym innym wypadku cokolwiek
@sralpies: Kobiety właśnie chcą, żeby facet naciskał, a zwłaszcza je rajcuje jeśli robi coś bez pytania. Oczywiście nie zawsze i nie z każdym. Facet nie jest jasnowidzem żeby wiedzieć czy ona "akurat chce" czy "akurat nie chce". Po to ma się język w mordzie, żeby móc jasno zakomunikować co się chce.

Takie gamonie jak ty - z ukrywanymi perwersjami homoseksualnymi i nienawiścią do heteroseksualizmu - są zagrożeniem dla społeczeństwa.
Życzę ci
@Xysz: Gratuluję, przyczyniasz się do tego, że ludzie w kraju nie łączą się w pary i boją się nawiązywać kontakty z płcią przeciwną. Jeżeli faktycznie będzie miało miejsce to słynne "przejęcie Europy przez kulturę muzułmańską", to wiedz, że to przez takich jak ty.

I jeżeli to nastąpi, to obyś jako pierwszy poczuł smak kar, które oni stosują (kamyczki itd). Twój gaz pieprzowy, który polecasz stosować na niewinnych chłopaków, niewiele ci wtedy
@Kamienie:
Wiedzcie jedno, stulejarze, frajerzy, pedryle, białorycerze.

Jest ZNACZNIE więcej kobiet, które narzekają na to, że facet NIE zrobił czegoś takiego na randce i do niczego nie doszło bo facet był za mało inicjatywny (żale "gdzie ci mężczyźni" itd), niż tych, które narzekają, że ktoś coś zrobił.
@bolo1: nie będę się bawił w przezywanki z jakimś loginem przez internet i napiszę tylko jedno. Percepcja ci się zmieni w momencie gdy: a) dorośniesz/zamoczysz w paru dziurach/przeżyjesz kilka związków bo dopóki to się nie wydarzy jesteś społecznie upośledzony i nie masz prawa się wypowiadać w takich tematach; b) poznasz kobietę, na której ci będzie zależało, tak samo jak i na jej bezpieczeństwie.
Jeżeli jest choćby ksztyna prawdy w tym co
@bolo1: czlowieku, lecz sie... niewinnych chlopakow? Ja sam swoje mam za uszami, dlatego wiem co to znaczy zachowywac sie jak przychlast i wiem co wtedy czlowiekiem kieruje.

Poza tym ja paranoidalny mosku mowie o natretach i #!$%@?, nie o waleniu gazem w ryj typowi co w napadzie smialosci cmoknal laske.

A ze laski maja problem z wyrazaniem slowa "nie" to osobny problem do ktorego sie nie odnosilem, myslze troche.