Wpis z mikrobloga

, że za wolno sie odmutowujemy.


@awful2: Nie no #!$%@? akcja robić z tego aferę ale mnie też wkurza jak mówię do kogoś a ten się nie odzywa. Nie wiem czy śpi czy umarł czy mnie nie słychać czy nie załapał że do niego mówię... Bo oczywiście zgubił pewnie myszkę na 3 monitorach i musi szukać zanim kliknie gdzie trzeba. Jak by nie można było sobie ustawić kursora i tylko klikać
@smallboobslover: scrum master wprowadza i dostosowuje metody scrumowe do teamu (daily, grooming, planning, review, retro) ustala kto w jakich spotkaniach ma brać udział, kto je prowadzić i jak. W momencie kiedy wszystko zaczyna banglać jak należy jego zadanie jest wykonane i od czasu do czasu moze tylko zerknąc później czy wszystko jest optymalnie. W przypadku pojawienia sie problemów lub zmiany założeń scrum master powinien przeorganizowac procesy tak, zeby odpowiadały nowym warunkom.
@awful2: I co? I nic z tym nie zrobiłeś? I nikt inny z zespołu nic z tym nie zrobił? Czy też może to że nic nie zrobiliście oznacza że jesteście lebiody i @KochamKoniki i scrum masterka miała rację, i że żółwie przy was to się poruszają w rytm muzyki techno.