Wpis z mikrobloga

Jak #rozowypasek przetłumaczyć, że droga podróż poślubna to strata kasy? Bo do niej nie dociera, że wydanie kilkunastu tysięcy, żeby poopalać się za granicą, albo zrobić kilka fotek przy jakichś starych zabytkach to po prostu strata pieniędzy. ¯\_(ツ)_/¯

Ona chce jechać na miesięczny wycieczkę po Azji (Tajlandia, Bali i jeszcze coś), a dla mnie nic ciekawego tam nie ma i już wolałbym wybrać się gdzieś co jest w Polsce.

#podroze #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 183
  • Odpowiedz
uwielbiam ten tekst że musisz #!$%@?ć kilka tysięcy i pojechać w jakiś syf żeby #!$%@? poznać siebie, co to #!$%@? za pomysł. Żyję ze sobą od urodzenia i wiem #!$%@? kim jestem.


@alteron: tak ci się tylko może wydawać.

Oczywiście wakacje AI na Teneryfie cię nie zweryfikują, ale już np. pierwszy samodzielny wyjazd zagranicę wiele może nauczyć. Nie jest to może jakaś wiedza tajemna, ale doświadczenie w wielu kwestiach można zdobyć.
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: Plus dla każdego kto idzie pod prąd tego #!$%@? trendu podróżowania. To marzenie ludzi których na to nie stać, a faktycznie jest #!$%@? warte. Żyłem w kilku krajach, zjeździłem prawie wszystkie stolice Europy w delegacjach (dobre hotele, opłacone przeloty, wolne wieczory na starówkach etc) i o wiele lepiej bawiłem się grając w Wiedźmina niż spacerując po Mediolanie xD.

Sto razy więcej się dowiesz czytając jeden artykuł tematyczny niż z takiego
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa brawo Ty, wygrałeś konkurs na najgorszy wpis roku. Jesteś betonowym dzbanem, jeżeli uważasz, że komp i samochód jest ważniejszy, niż poznawanie świata. Twoje horyzonty ograniczają się do gier online i grilla na działce. Szkoda dziewczyny, bo to ona będzie miała z Tobą #!$%@? przez resztę życia, o ile nie zrezygnuje wcześniej, przez Twoje podejście. W takim przypadku, wzięłabym hajs i wyjechała bez Ciebie. Przynajmniej coś przeżyje I będzie mieć wspomnienia, a
  • Odpowiedz
XD W kategorii inwestycji w siebie, podróżowanie jest najgorszą inwestycją XD


@Marek1991: kurła, musisz szybko to powiedzieć wszelkiej maści blogerom, którzy trzepią na tym hajsy. Weź ich wyprowadź z błędu, niech się przebranżawiają na robola za 3k brutto.
  • Odpowiedz