Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Alex_mski: no właśnie nie słucham takich normickich wykonawców jak wymieniłeś. Nie jestem nawet pewien gatunku, co to - EDM?

Psy trance, goa trance, psydub i dub, triphop, psychedelic chill i ambient, drum'n'bass, lofi, downtempo, egzotyczny folk typu bębny, didgeridoo albo mantry jakichś mnichów i wincyj.
Coś z tego znajdę na spotify ale za dużo #!$%@? z szukaniem i układaniem list, a efekt i tak mizerny. Jeśli zaś zostawię go na
  • Odpowiedz
@Alex_mski: Na YouTube Music odpalasz cokolwiek, a jeśli nie masz playlisty to fantastycznie dobiera dalsze utwory przeplatając te znanych artystów z totalnymi no-name (i to naprzemiennie, a nie jedne pod drugim).
  • Odpowiedz
@Alex_mski: Które jest ograniczone do najpopularniejszych wykonawców. Nie spotkasz tam np. covera jakiegoś fajnego przeboju słuchając chilloutowej muzyki.

Jeśli słuchasz tylko muzyki pop to Spotify jest dla Ciebie, ale równie dobrze można włączyć Eskę lub RMF FM i będzie to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: No dla mnie to żadne ograniczenie, bo ja nie lubię coverów i tylko bym się denerwował jakby się nagle jakiś wyjec trafiał śpiewający moje ulubione piosenki ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie wiem po co my w ogóle dyskutujemy nad wyższością jednego streamingu nad drugim, niech sobie każdy słucha na czym chce, to jest prawie to samo xD No, ale z tą eską czy rmf zamiast
  • Odpowiedz