Wpis z mikrobloga

@adizj: Po co porównywać to, skoro można porównać podstawkę, która jest kawałkiem metalu, to nie jest skomplikowana technologia z własnym systemem, żeby zwykła osoba nie mogła tego ocenić.

Skoro na głupiej podstawce ruchają swoich fanów tak otwarcie, to łatwo sobie pomyśleć, że tak łatwo jest z innym ich sprzętem.
@Murasame: Czyli Volvo lub VW tez ruchają swoich klientów, bo można u nich kupić plecak albo smycz z logo pięć razy drożej niż cena rynkowa? Podstawka nie jest konieczna do używania sprzętu, jest to gadżet, dlatego w porównaniu jest stacja robocza a nie podstawka.
Podstawka nie jest konieczna do używania sprzętu, jest to gadżet, dlatego w porównaniu jest stacja robocza a nie podstawka.


@adizj: To nie jest gadżet, podstawka jest konieczna do używania sprzętu. Oczywiście ktoś może mieć swój sprzęt i nie ma problemu, ale jeśli ktoś nie ma to jest zmuszony kupić podstawkę od appla albo innej firmy. Jak kupuje auto od VW to nie potrzebuje nic innego, nie muszę kupować opon od VW
Oczywiście ktoś może mieć swój sprzęt i nie ma problemu, ale jeśli ktoś nie ma to jest zmuszony kupić podstawkę od appla albo innej firmy

@Tak_masz_racje: Wszyscy profesjonalni użytkownicy (do których jest kierowany ten produkt) mają swoje uchwyty do monitorów w studiach i oni się cieszą, że nie muszą dopłacać za podstawkę, która będzie im zbędna. Porównanie do samochodu jest całkowicie nieadekwatne i z dupy.

Jedyną #!$%@?ą tutaj jest brak montażu
Wszyscy profesjonalni użytkownicy (do których jest kierowany ten produkt) mają swoje uchwyty do monitorów w studiach


@Strus: Już nawet obojętnie czy ktoś ma czy nie (według ciebie każda osoba na świecie ma, więc luzik), ale ta podstawka kosztuje 999 dolarów. A, że VESA kosztuje dodatkowe 199 dolarów to już dopiero wykorzystywanie ludzi. I nie ma tu żadnego gadania, że to sprzęt dla profesjonalistów itd, bo montaż VESA to mają najtańsze monitory.
@adizj: Nie wiem czy na poważnie niektórzy bronią ich posunięcia czy po prostu trollujecie, ale ja na pewno nie zamierzam nigdy kupić ich produktu. Oni uosabiają wszystko czego nienawidzę. Leją na każdy standard, na wszystko co ułatwia konsumentom kupno. Głupiego standardu VESA nie zaakceptują, bo tak i trzeba sobie kupić przejściówkę.

Jeśli ktoś mi kiedyś każe w pracy programować na ich sprzęcie, to dobrze mi będzie musiał zapłacić, żebym usiadł do
@grafixautozine: @Tak_masz_racje: zdajecie sobie sprawę, ze to jest monitor dla ludzi którzy kupują monitory referencyjne za 20-30k dolcow? I nawet jak kupią ten monitor plus podstawkę plus uchwyt VESA to i tak oszczędzają kupę hajsu?

Rozpatrywanie tego pod katem domowego monitora nie ma całkowicie sensu.