Wpis z mikrobloga

Jako ateista nie mam nic do katolików, bo katolicy z mojego punktu widzenia są niegroźni, w przeciwieństwie do muzułmanów. Dlatego nie jestem antyklerykałem - dopóki kościół mi z butami w życie nie wchodzi (a nie zauważyłem by wchodził) to niech i nawet Jezus będzie królem Polski. :v

#gownowpis #wiara
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hedage: Wielki ateista który używa sformułowania sodomici i sam wie najlepiej co kobieta może a co nie XD Zwykła konserwa, jak masz takie średniowieczne poglądy to naprawdę bardzo dziwne że ci obecność kościoła nie przeszkadza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hedage: Katol here i szanuję Cię mireczku jak p----------y za ten wpis i komentarze.
Tyle prawdy w jednym OPie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
XD KOŚCIÓŁ WCHODZI W MOJE ŻYCIE I NIE MOGĘ NA NIEGO PLUĆ OJOJ


@Brzytwa_Ockhama: A jak w twoje życie wchodzi kobieta dokonująca aborcji? Nie chcesz dokonywać aborcji, to jej nie dokonuj, ale innym daj spokój. OJOJ

A jak w twoje życie wchodzi para homoseksualna zawierająca związek małżeński? Nie chcesz brać ślubu z innym mężczyzną, to nie bierz, ale innym daj spokój.
  • Odpowiedz
a Ty byś chciała go rozszerzyć "bo tak", żeby sobie usuwać ciążę z ewentualnej wpadki po sobotniej imprezie.

Nie cytuj Kaczyńskiego, bo gdyby Kaczyński chciał, to by wprowadził całkowity zakaz aborcji, bo ma większość w sejmie i mógłby to zrobić a jakoś nie robi. Czyny, nie słowa, koleżanko.


@Hedage: Niezła hipokryzja. Kiedy Kaczyński mówi, to tylko mówi, a kiedy lewica mówi, to HURR DURR RUCHAJĄ SIĘ PO KIBLACH JUŻ IDĄ MORDOWAĆ DZIECIĄTKA NIENARODZONE.

Póki co jedyna partia, która głosowała za zmianami, to PiS w poprzedniej kadencji, oczywiście za zaostrzeniem. MAsz czyny. I śmiem twierdzić, że tylko nieprzewidziana skala protestów powstrzymała PiS przed zaostrzeniem ustawy w
  • Odpowiedz
Bóg honor ojczyzna nie przeszkadza mi w żadnym razie, bo odnosi się do naszej tradycji.


@Hedage: Przecież polska tradycja, to "Honor i Ojczyzna". Doładowanie do tego "Boga" weszło za Suchockiej.
Nie brzydzi Cię deptanie pięknej polskiej tradycji?
  • Odpowiedz