Wpis z mikrobloga

@LogosM: chciałem cie zjechać na początku za to, ze nie robisz sobie nic z problemów, jakie to przysparza młodym światłym ludziom którzy tworzyć maja przyszłość polskiego narodu... ale potem sobie uświadomiłem, ze jakies 90% z nich nie ma bladego pojęcia co chce robić w życiu i rok przerwy od nauki dobrze im zrobi żeby się zastanowić nad zyciem i nabrać perspektywicznego spojrzenia. Niestety nasz system edukacji w Polsce produkuje w większości
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 141
@johny-kalesonny: co wy z tymi wakacjami macie, pod kazdym postem to samo jak katarynki. Mogli zrobic strajk np. od wrzesnia, rzad nie moglby ignorować tego, ze przez kilka miesiecy nie odbywaja sie zajecia, a nie straciliby tak znacznie poparcia społeczeństwa. A tak teraz co trzecia osoba na nich pluje, a zwlaszcza na ich poswyzki.

Rząd z tego co wiem przedstawial coraz to nowe propozycje, a broniarz ciagle w zaparte - 1000zl
@LogosM: oprócz prawa istnieje coś takiego jak kodeks moralny który każdy ma w głowie. Wd mnie pielęgniarki mają dużą ciężej od nauczycieli (mam w rodzinie i pielęgniarkę i nauczycielkę), pielęgniarka ma 56h tydzień pracy, nauczycielka 24h (powiedz o obowiązkach pozalekcyjnych to parsknę śmiechem xD) i zarabiają podobnie. Ponadto w czasie strajku pielęgniarki rzeczywiście strajkowały, natomiast nauczyciele po prostu nie przychodzą do pracy (przynajmniej tak to wygląda u mnie w mieście -
Mogli zrobic strajk np. od wrzesnia, rzad nie moglby ignorować tego, ze przez kilka miesiecy nie odbywaja sie zajecia, a nie straciliby tak znacznie poparcia społeczeństwa. A tak teraz co trzecia osoba na nich pluje, a zwlaszcza na ich poswyzki.


@NieUsune: no mogli. Nawet zrobili strajk próbny w styczniu i absolutnie nic z tego nie wyniknęło. Tak bardzo nic, że ciężko znaleźć jakieś informacje w mediach o tym, że takie coś