Wpis z mikrobloga

#pokazmorde

Ja to jest że jak widzę w autobusie, tramwaju czy szkole jakąś młodą szczęśliwą pare, to facet nigdy nie ma zakoli. Jeszcze nigdy nie widziałem namiętnie się całującej pary w wieku 16-20 w której facet ma zakola. Przeciwnie. Zawsze ma gęste, mocne włosy i brak zakoli.
Te wszystkie płodne Julki są w związkach z facetami mającymi mocne włosy.
Ja oczywiście zawsze będę sam przez #zakola oraz bycie nudnym frajerem.
20% facetów zagarnia 80% kobiet.
Te 20% to dynamiczne, rozgadane, pewne siebie oskarki. Jak widzę dziewczynę wpatrzoną w swojego chłopaka jak w obrazek, to on zawsze ma gęste, bujne włosy.
Czy zakola są jakoś powiązane ze #!$%@?? Z byciem nudziarzem?
Jak wiemy nudni faceci są skazani na samotność.

Jestem lvl 19 i od 8 miesięcy biorę finasteryd na łysienie. To co straciłem w większości już jednak nie wróci.
Osoba w moim wieku mająca takie zakola zawsze jest jakoś #!$%@?. Albo jest nudziarzem albo manipulantem albo sztywniakiem.
Jak jesteś nudziarzem, czyli osobą bez umiejętności prowadzenia ciekawej rozmowy i nie potrafisz budzić emocji rozmową to nie znajdziesz dziewczyny w tych najlepszych latach życia 15-22.

Jestem tak #!$%@?, że już w podstawówce ludzie zaczęli się odwracać ode mnie. W kolejnych latach życia nic się nie zmieni. Dłużej jak do trzydziestki i tak nie mam zamiaru żyć, bo po co.

W moim wieku dziewczyny cmokają się z połową facetów, tych „fajnych”.
Takie śmiecie jak ja nie mają na co liczyć.
Nudny sztywniak nie potrafiący się uśmiechać- taki obraz mój.
Po 10 sekundach rozmowy dziewczyna widzi że ma do czynienia z nudziarzem po czym wyciąga telefon i dzwoni po śmieciarkę. Jeśli nie masz koleżanek, to dziewczyny też nie będziesz miał.
W szkole doskonale widać jak kilka/kilkanaście dziewczyn pajacuje do jednego dynamiczniaka.

Codziennie przed snem mam taką ochotę się do kogiś przytulić(,).
Przez #!$%@? w postaci bycia nie potrafiącym się uśmiechać nudziarzem, sztywniakiem jedyne do czego się dziś przytule to pościel()
Im jest cieplej na dworze tym czuje do siebie większą nienawiść. Inni się bawią, a ja czuje jak mnie ściska w środku z tego żalu.

#pokazmorde #przegryw #samotnosc #foreveralone #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zakola #lysienie #finasteride #zalesie #inceils #przytulanie #feels
Pobierz M.....9 - #pokazmorde

Ja to jest że jak widzę w autobusie, tramwaju czy szkole jak...
źródło: comment_qAZiSsBfFNBCQY1wIywfPpb9v8Scv4I2.jpg
  • 98
@Coco_jumbo_i_do_przodu: od 11 roku życia pasjonuje się chcemią. Już w podstawie r czytałem książki o chemii w bibliotece. Robiłem doświadczenia. W drugiej klasie gimbazy robiłem sód w domu. Ostatnie kilka lat marzyłem o grze na pianinie więc w ostatnie wakacje zarobiłem hajs i kupiłem pianino akustyczne.
Nic to nie zmienia. #!$%@? z pasjami jeśli jesteś nudny
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Muodyhuopiec1919: dobry psycholog, mniej naruszenia, mniej wykopu a już w szczególności tagu przegryw i ogólnie całkowite ograniczenie tych redpillowych "mądrości" to moje rady.
Granie na pianinie to Twój wielki atut, coś co szybko wyda się ludziom w tobie interesujące, poza tym skoro tak uwielbiasz chemię, to rozumiem że masz zamiar, albo już jesteś na jakimś kierunku z nią związanym? Tak od zawsze było sporo dziewczyn, więc też może być ci łatwiej
@matti_aa: to że gram na pianinie nie zmieni tego że nie potrafię gadać z ludźmi o zwykłych rzeczach. Nikt nie będzie ze mną gadał o pianinie czy chemii. A nawet jeśli, to jak już te tematy się wyczerpią, to dziewczyna zobaczy że jestem nudny. Dziewczyna nie chce gadać o takich nietypowych tematach. Chemią czy gadaniem o pianinie nie wzbudza u nich emocji. Logicznie nie przekonam jej do siebie. Potrzeba emocji. Jestem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Muodyhuopiec1919: ludzie zainteresowani chemią będą z tobą o tym gadać, granie na pianinie to też nie jest nic codziennego więc sporo osób też będzie tym zainteresowanych (przypominam kobiety to ludzie)
Skoro męczysz się 6 lat to na co czekasz z psychologiem?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Muodyhuopiec1919: temat psychologa rozumiem pomijasz świadomie? Biją od ciebie wielkie kompleksy, wydaje mi się że stąd biorą się te problemy. Postaraj się znaleźć pomoc u jakością specjalisty, a na pewno będzie lepiej.
@Muodyhuopiec1919: Zazwyczaj tylko sobie czytam, ale jak to napisałeś musiałem się zarejestrować XDDD
W tym roku kończę 18, zakola trochę większe od twoich i nie powiem, żebym narzekał na brak zainteresowania ze strony dziewczyn, a nawet jest trochę za duże. Także to wszystko leży w głowie. Powodzenia i liczę, że się ogarniesz bykuuu
@NerkaKolegi: i zapimniałeś wspomnieć że nasz znajomych, koleżanki, potrafisz gadać z dziewczynami i jetsś zapraszamy na imprezy. Jestem nudziarzem więc żadnej dziewczyny nie zainteresuje. Nudni faceci skazani na samotność
@Muodyhuopiec1919: smieszy mnie Twoje podejście, skoro nie masz wpływu na to jaki jesteś, bo to wina matki i zakol to w takim razie nie pozostało Ci nic innego jak tylko pogodzenie się z tym jak jest. Najprościej jest się użalać nad sobą i przenosić swoje ograniczenia na zewnętrzne czynniki.