Wpis z mikrobloga

#pokazmorde

Ja to jest że jak widzę w autobusie, tramwaju czy szkole jakąś młodą szczęśliwą pare, to facet nigdy nie ma zakoli. Jeszcze nigdy nie widziałem namiętnie się całującej pary w wieku 16-20 w której facet ma zakola. Przeciwnie. Zawsze ma gęste, mocne włosy i brak zakoli.
Te wszystkie płodne Julki są w związkach z facetami mającymi mocne włosy.
Ja oczywiście zawsze będę sam przez #zakola oraz bycie nudnym frajerem.
20% facetów zagarnia 80% kobiet.
Te 20% to dynamiczne, rozgadane, pewne siebie oskarki. Jak widzę dziewczynę wpatrzoną w swojego chłopaka jak w obrazek, to on zawsze ma gęste, bujne włosy.
Czy zakola są jakoś powiązane ze #!$%@?? Z byciem nudziarzem?
Jak wiemy nudni faceci są skazani na samotność.

Jestem lvl 19 i od 8 miesięcy biorę finasteryd na łysienie. To co straciłem w większości już jednak nie wróci.
Osoba w moim wieku mająca takie zakola zawsze jest jakoś #!$%@?. Albo jest nudziarzem albo manipulantem albo sztywniakiem.
Jak jesteś nudziarzem, czyli osobą bez umiejętności prowadzenia ciekawej rozmowy i nie potrafisz budzić emocji rozmową to nie znajdziesz dziewczyny w tych najlepszych latach życia 15-22.

Jestem tak #!$%@?, że już w podstawówce ludzie zaczęli się odwracać ode mnie. W kolejnych latach życia nic się nie zmieni. Dłużej jak do trzydziestki i tak nie mam zamiaru żyć, bo po co.

W moim wieku dziewczyny cmokają się z połową facetów, tych „fajnych”.
Takie śmiecie jak ja nie mają na co liczyć.
Nudny sztywniak nie potrafiący się uśmiechać- taki obraz mój.
Po 10 sekundach rozmowy dziewczyna widzi że ma do czynienia z nudziarzem po czym wyciąga telefon i dzwoni po śmieciarkę. Jeśli nie masz koleżanek, to dziewczyny też nie będziesz miał.
W szkole doskonale widać jak kilka/kilkanaście dziewczyn pajacuje do jednego dynamiczniaka.

Codziennie przed snem mam taką ochotę się do kogiś przytulić(,).
Przez #!$%@? w postaci bycia nie potrafiącym się uśmiechać nudziarzem, sztywniakiem jedyne do czego się dziś przytule to pościel()
Im jest cieplej na dworze tym czuje do siebie większą nienawiść. Inni się bawią, a ja czuje jak mnie ściska w środku z tego żalu.

#pokazmorde #przegryw #samotnosc #foreveralone #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zakola #lysienie #finasteride #zalesie #inceils #przytulanie #feels
M.....9 - #pokazmorde

Ja to jest że jak widzę w autobusie, tramwaju czy szkole jak...

źródło: comment_qAZiSsBfFNBCQY1wIywfPpb9v8Scv4I2.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@Perkele93: wiesz że aby mieć dziewczynę trzeba umieć gadać o duperelach i być „fajnym”? Nudziarze nigdy nie mają dziewczyn. Nikt mnie nigdy nie zaprasza bo jestem nudziarzem i sztywniakiem. Dziewczyna 5/6 na 10 bez problemu znajdzie chłopa nawet jeśli jest lekko #!$%@?. Nie mam koleżanek bo jestem nudny i dziewczyny nie chcą ze mną gadać bo jestem nudny. Po co dziewczynie ktoś z kim się nędzie nudzić?
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: kolego, w moim otoczeniu sporo fajnych lasek jest związana z facetami, którzy całkowicie wylysieli w wieku 28 lat, są niscy, nie mają super pracy, czy ekstra osobowości. Odlacz się od internetu i rób swoje, nie czekając na drugą połowkę. siedząc tutaj tylko nakręcasz swoją swoją spiralę popadania w marazm, serio im mniej szkodliwych wiadomości dociera do głowy, tym lepiej się żyje.
  • Odpowiedz
@tukanprise: @mazx: a czy ja mówię gdzieś że jestem normalny? Oskarki to będą w weekend obracać dziewczynę ze szkoły która mi się podoba. Wiadomo że nigdy nie podejdę do obcej dziewczyny, ponieważ rodzice nie wychowali mnie na ciekawą osobę. Mieli mnie w dupie i wyrosło takie ścierwo. Głupia matka niech tylko zacznie pytać czemu jeszcze dziewczyny nie mam. To jej zawdzięczam brak empatii oraz ciągle życie w stresie, strach przed
  • Odpowiedz