Wpis z mikrobloga

#pokazmorde

Ja to jest że jak widzę w autobusie, tramwaju czy szkole jakąś młodą szczęśliwą pare, to facet nigdy nie ma zakoli. Jeszcze nigdy nie widziałem namiętnie się całującej pary w wieku 16-20 w której facet ma zakola. Przeciwnie. Zawsze ma gęste, mocne włosy i brak zakoli.
Te wszystkie płodne Julki są w związkach z facetami mającymi mocne włosy.
Ja oczywiście zawsze będę sam przez #zakola oraz bycie nudnym frajerem.
20% facetów zagarnia 80% kobiet.
Te 20% to dynamiczne, rozgadane, pewne siebie oskarki. Jak widzę dziewczynę wpatrzoną w swojego chłopaka jak w obrazek, to on zawsze ma gęste, bujne włosy.
Czy zakola są jakoś powiązane ze #!$%@?? Z byciem nudziarzem?
Jak wiemy nudni faceci są skazani na samotność.

Jestem lvl 19 i od 8 miesięcy biorę finasteryd na łysienie. To co straciłem w większości już jednak nie wróci.
Osoba w moim wieku mająca takie zakola zawsze jest jakoś #!$%@?. Albo jest nudziarzem albo manipulantem albo sztywniakiem.
Jak jesteś nudziarzem, czyli osobą bez umiejętności prowadzenia ciekawej rozmowy i nie potrafisz budzić emocji rozmową to nie znajdziesz dziewczyny w tych najlepszych latach życia 15-22.

Jestem tak #!$%@?, że już w podstawówce ludzie zaczęli się odwracać ode mnie. W kolejnych latach życia nic się nie zmieni. Dłużej jak do trzydziestki i tak nie mam zamiaru żyć, bo po co.

W moim wieku dziewczyny cmokają się z połową facetów, tych „fajnych”.
Takie śmiecie jak ja nie mają na co liczyć.
Nudny sztywniak nie potrafiący się uśmiechać- taki obraz mój.
Po 10 sekundach rozmowy dziewczyna widzi że ma do czynienia z nudziarzem po czym wyciąga telefon i dzwoni po śmieciarkę. Jeśli nie masz koleżanek, to dziewczyny też nie będziesz miał.
W szkole doskonale widać jak kilka/kilkanaście dziewczyn pajacuje do jednego dynamiczniaka.

Codziennie przed snem mam taką ochotę się do kogiś przytulić(,).
Przez #!$%@? w postaci bycia nie potrafiącym się uśmiechać nudziarzem, sztywniakiem jedyne do czego się dziś przytule to pościel()
Im jest cieplej na dworze tym czuje do siebie większą nienawiść. Inni się bawią, a ja czuje jak mnie ściska w środku z tego żalu.

#pokazmorde #przegryw #samotnosc #foreveralone #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zakola #lysienie #finasteride #zalesie #inceils #przytulanie #feels
Pobierz M.....9 - #pokazmorde

Ja to jest że jak widzę w autobusie, tramwaju czy szkole jak...
źródło: comment_qAZiSsBfFNBCQY1wIywfPpb9v8Scv4I2.jpg
  • 98
@Muodyhuopiec1919: czemu twierdzisz że ktoś antysocjalny jest nudny?

Czasem taka osoba, wolna od wpływu otoczenia i jego zadania, wyrabia sobie inne spojrzenie na wiele spraw

I to wbrew pozorom jest ciekawe.

Wiadomo pierwsze wrażenie to często warunkuje odbiór danej osoby. Ale wierzę, że przy bliższym poznaniu przestajesz być "nudny"

Może tak naprawdę twój organizm wysyła ci sugnakt że jest mu Dobrze samemu, bez ludzi, a ty na siłę szukasz towarzystwa bo
@BloodyMassacre26: po czterech latach widzę jak „koleżanka” z klasy się ze mną nudzi. Jak jestem z dziewczynami w grupie to nic ciekawego mi so głowy nie przychodzi. Kiedy dziewczyna próbuje ze mną nawet rozmawić i ja nie wiem co jej powiedzieć żeby jej nie zanudzić, to czuje taką palącą nienawiść do siebie. To uczucie nie awisci jest tak zielne, że czasem ciężko mi się mówi. Nie zyskuje po czasie. Im więcej
@Muodyhuopiec1919:

Czyli problem - pustka w głowie :/

Miałam to kilka lat temu. I to a stosunku do każdego... Spróbuj może najpierw pisać?

Może nie tyle się nudzi co wyczuwa że sam zaczynasz siebie nienawidzić i wyczuwa od ciebie taka nie wiem ponurą aurę i to ja odpycha?
@Muodyhuopiec1919: a masz ty jakieś pasje, zainteresowania?

Może nie jestes nudny tylko wypalony. Depresją np
I ciągłym dołem i problemami.

Przydałby ci się kop w dupę i jakieś wakacje od ludzi a zwłaszcza rodziców :)

Z tego czego ja się nauczyłam (osoba pełna paniki i leków)

"To że my siebie widzimy tak a nie inaczej, nie świadczy o tym, że inni widzą nas tak samo". :)
@Muodyhuopiec1919: panie, ale pan #!$%@?

Wyraz twarzy mówi więcej niz 1000 słów. Uśmiechnij się czasem, jak sam będziesz sobie wmawiać że jesteś przegryw to nim rzeczywiście zostaniesz.

A tak na pocieszenie to mój były wyglądał mniej wiecej jak ty, jeszcze do tego nosił okulary i miał #!$%@?ący styl bycia. Roznica to przez bycie do tego szarmanckim gachem z szerokim uśmiechem wyrywał 9/10. I poza gadką szmatką nie miał innych zainteresowań poza