Wpis z mikrobloga

#pokazmorde

Ja to jest że jak widzę w autobusie, tramwaju czy szkole jakąś młodą szczęśliwą pare, to facet nigdy nie ma zakoli. Jeszcze nigdy nie widziałem namiętnie się całującej pary w wieku 16-20 w której facet ma zakola. Przeciwnie. Zawsze ma gęste, mocne włosy i brak zakoli.
Te wszystkie płodne Julki są w związkach z facetami mającymi mocne włosy.
Ja oczywiście zawsze będę sam przez #zakola oraz bycie nudnym frajerem.
20% facetów zagarnia 80% kobiet.
Te 20% to dynamiczne, rozgadane, pewne siebie oskarki. Jak widzę dziewczynę wpatrzoną w swojego chłopaka jak w obrazek, to on zawsze ma gęste, bujne włosy.
Czy zakola są jakoś powiązane ze #!$%@?? Z byciem nudziarzem?
Jak wiemy nudni faceci są skazani na samotność.

Jestem lvl 19 i od 8 miesięcy biorę finasteryd na łysienie. To co straciłem w większości już jednak nie wróci.
Osoba w moim wieku mająca takie zakola zawsze jest jakoś #!$%@?. Albo jest nudziarzem albo manipulantem albo sztywniakiem.
Jak jesteś nudziarzem, czyli osobą bez umiejętności prowadzenia ciekawej rozmowy i nie potrafisz budzić emocji rozmową to nie znajdziesz dziewczyny w tych najlepszych latach życia 15-22.

Jestem tak #!$%@?, że już w podstawówce ludzie zaczęli się odwracać ode mnie. W kolejnych latach życia nic się nie zmieni. Dłużej jak do trzydziestki i tak nie mam zamiaru żyć, bo po co.

W moim wieku dziewczyny cmokają się z połową facetów, tych „fajnych”.
Takie śmiecie jak ja nie mają na co liczyć.
Nudny sztywniak nie potrafiący się uśmiechać- taki obraz mój.
Po 10 sekundach rozmowy dziewczyna widzi że ma do czynienia z nudziarzem po czym wyciąga telefon i dzwoni po śmieciarkę. Jeśli nie masz koleżanek, to dziewczyny też nie będziesz miał.
W szkole doskonale widać jak kilka/kilkanaście dziewczyn pajacuje do jednego dynamiczniaka.

Codziennie przed snem mam taką ochotę się do kogiś przytulić(,).
Przez #!$%@? w postaci bycia nie potrafiącym się uśmiechać nudziarzem, sztywniakiem jedyne do czego się dziś przytule to pościel()
Im jest cieplej na dworze tym czuje do siebie większą nienawiść. Inni się bawią, a ja czuje jak mnie ściska w środku z tego żalu.

#pokazmorde #przegryw #samotnosc #foreveralone #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zakola #lysienie #finasteride #zalesie #inceils #przytulanie #feels
Pobierz M.....9 - #pokazmorde

Ja to jest że jak widzę w autobusie, tramwaju czy szkole jak...
źródło: comment_qAZiSsBfFNBCQY1wIywfPpb9v8Scv4I2.jpg
  • 98
@Muodyhuopiec1919: sam sobie wpajasz, że jesteś nudziarzem i ani nie chcesz w nic innego wierzyć. Wystarczy, że zerkniesz w komentarze pod tym postem i policzysz ile razy użyłeś słowa nudziarz określając siebie. Twój problem tkwi w głowie i niskiej samoocenie. Najwyższy czas poszukać pomocy u psychologa. Z twarzy jesteś całkiem spoko, a więcej byś zyskał dodając uśmiech do tego :)
@PaulStanley: mam kompleksy raczej w sprawie osobowości. Nie mam jej. Żeby poderwać dziewczynę trzeba umieć wzbudzać u niej emocje przez luźną gadkę. Ja tego nie potrafię. Jestem sztywny i nudny. Nie ma znaczenia jakie towarzystwo. Kobiety kierują się tymi samymi instynktami.
@Roxi5017: Nie potrafię się uśmiechać. Wyglądam wtedy jak debil bo jest to zrobione na siłe. Tylko nudziarze nie mają kokeżanek. Gdy rozmawiam z jakąś dzieczyną to widzę jaka jest znudzona. Potem idzie do jakiegoś oskarka i tam jest ubawiona po pachy
@Muodyhuopiec1919: a co ma stać jak kołek i patrzeć Ci się w oczy? Skoro próbuje rozmawiać i nie ma kompana do tego. Sam możesz spróbować narzucić jakiś temat cokolwiek, żeby jakoś zacząć rozmowę. Cisza jest niezręczna dla obu rozmówców. Można mówić o duperelach jak pogoda, zainteresowania, praca, książki. Ale musisz próbować i chcieć, bo z obecnym podejściem nic nie zmienisz, bo póki co potrafisz tylko marudzić i tyle.