Wpis z mikrobloga

@Apollo1993 ja bym nie chciał siedzieć w domu w gówniakiem xd I nie mogę zrozumiec, że ktokolwiek by chciał. Ja wiem, że dziecko trzeba wychować, ale po to matka jest z nim przez pierwszy rok by karmić piersią i to właściwie wystarczy. Potem do żłobka i do pracy. Co daje kobiecie siedzenie w domu z dzieckiem? Nudno, jedyne co można robić to zajmować się dzieckiem sprzątać i gotować, bo raczej na rozrywki
@GermanParis: na tym, że widzę moją sąsiadkę bez pracy non stop na dworze jarającą szluga z dzieciakiem w wózku. Gada sobie cały dzień z innymi madkami, potem słucha disco polo, jara szluga. Nie wygląda to na szczególny "#!$%@?" i urwanie głowy, gdy ja w tym czasie o 8 jestem już w drodze do roboty i wszelkie obowiązki w dniu kończę o 21 i człapię tak na górę zniszczony i wiem, że
@boguchstein: nie

xd


tylko czyTy uwazasz, ze sasiadka karyna, co jara (i zapewne w ciazy nie rzucila) to dobry przyklad osoby odpowiedzialnie i swiadomie wychowujacej dziecko?
Wychowujacej i sie nim faktycznie zajmujacej, a nie jedynie hodujacej?

Bo jasne, nie sztuka urodzic i utrzymac dziecko przy zyciu.
Ale jednak wychowywac i naprawde sie nim zajmowac to jednak jest juz znacznie wiecej pracy. I tez mozna byc wieczorem tak zmeczonym, ze nie wiesz,
@agaja: w tym wątku mam napisane "siedzieć w domu z dzieckiem". Wiem, że na wykopie wszyscy wszystko robią idealnie i wszystko musi być przesadzone( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech wam będzie, że "siedzenie w domu z dzieckiem" to #!$%@?. jestem ciekawy, czy któraś z mam by się zamieniła na pracę przy rozbieraniu rusztowań kilka godzin dziennie przez kilka miesięcy niezależnie od pogody zamiast być w domu z dzieckiem.
@boguchstein: bycia z dzieckiem tez mozna miec dosyc.
Natomiast dochodzi tu tez jeszcze poczucie odpowidzialnosci za wlasne dziecko.

I owszem, jezeli mowimy o siedzeniu z dzieckiem, kiedy to matka jara szluga, oglada seriale - to masz racje.
Ale wez pod uwage, ze obraz Twojej sasiadki to jest patologia.

Bo siedzenie z dzieckiem w domu to nie tylko utrzymywanie go przy zyciu.
Ale oczywiscie wszystko zalezy od rodzica.
Fizycznie na pewno ciezsza