Czym mirki jeździcie? I czy jest to wasze wymarzone auto czy raczej marzycie o czymś lepszym? Ja jeżdżę na co dzień audi a3 8p 2.0 tdi z delikatnym chipem, mam też w garażu starego fiata seicento delikatnie uderzonego z przodu, trzymam go i pomału naprawiam żeby mieć zapasowe autko. Nie są to jakieś auta marzeń ale za to wdzieczne daily, seicento jest nie do zdarcia. Myślę też o cinquecento 700 jako trzecie
@szymonp05, Leon Xperience 1.4TSI. Generalnie jest taki, jak sobie wymarzyłem kilka lat temu, a nawet więcej. Historia w spoilerze.
Mam też Fiestę MK7 1.4duratec, kupioną na pierwsze auto dla żony, bez szczególnych wymagań poza klimatyzacją i dobrym rokowaniem na najbliższe lata. Trafiła się zielona i każde kolejne auto też już musi być kolorowe ( ͡°͜ʖ͡°) Uwielbiam oba, wiem co mogłoby być następne, ale nie
@szymonp05: aktualnie seat ibiza 1.2 z 2012 roku, na jesień będzie ford mustang 3.7 tylko musi przypłynąć do europy, czy będzie to wymarzone? Prawie bo chciałem 5 gen a ostatecznie licytowałem 6 ale po części marzenie z dzieciństwa spełnione. Mam nadzieje że opanuje bez problemu konia bo przesiadka z 70 na 300+ km i to dodatkowo tył napęd xD
Ja jeżdżę na co dzień audi a3 8p 2.0 tdi z delikatnym chipem, mam też w garażu starego fiata seicento delikatnie uderzonego z przodu, trzymam go i pomału naprawiam żeby mieć zapasowe autko. Nie są to jakieś auta marzeń ale za to wdzieczne daily, seicento jest nie do zdarcia. Myślę też o cinquecento 700 jako trzecie
Mam też Fiestę MK7 1.4duratec, kupioną na pierwsze auto dla żony, bez szczególnych wymagań poza klimatyzacją i dobrym rokowaniem na najbliższe lata. Trafiła się zielona i każde kolejne auto też już musi być kolorowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uwielbiam oba, wiem co mogłoby być następne, ale nie