Wpis z mikrobloga

Dziś dostałem zamówionego MacBooka Pro. "Troszkę" faktycznie trzeba poczekać ale warto ze względu na cenę. Kontakt ze sprzedawcą panem Markiem bardzo dobry, zadałem kilka pytań i zawsze otrzymałem rzeczową odpowiedź. Towar świetnie zapakowany, dziś otwarcie :). Dla osób, które się zastanawiają nad zakupem - warto. Jeśli będę coś potrzebował na pewno dokonam ponownego zakupu.
Cześć, dziękuję za odpowiedzi - teraz dopiero jest to dla mnie jasne. Jestem bardzo zadowolony z kontaktu ze sprzedającym jak i samej transakcji - wszystko przebiegło dokładnie tak jak było to wielokrotnie tutaj opisywane. Pozdrawiam i najpóźniej "słyszymy się" pod koniec stycznia (czekam na dwa iPhony i zegarek)
19.10 dostałem SMS z wysyłką Macbooka, dziś rano kurier mi go dostarczył. Wszystko ok, kontakt email z panem Markiem bezproblemowy. Jeśli gwarancja do jutra nie wejdzie, to pan Marek zadeklarował się, że ogarnie temat. Wg numeru seryjnego MAC wyprodukowany wrzesień 2020, więc świeżynka. POLECAM
Serdecznie dziękuje Panu Markowi za przesyłkę. Macbook dotarł dziś rano. Wszystko zgodne z opisem i pięknie zapakowane. Czas oczekiwania dodatkowo wzmógł radość po otrzymaniu komputera. Gorąco polecam tego allegrowicza!
Odpowiem (dość długo) skąd pozytywne komentarze są nazbyt długie. To dlatego, że ta firma #car4vip dba o klienta. Nie wiem czy miałem kontakt z właścicielem (raczej tak) czy z pracownikiem. To czuje się jednak zaopiekowany. Już po tym nawet jak komputer do mnie dotarł to był między nami kontakt związany z historią jak sprzęt został dostarczony (kurier zostawił paczkę o znacznej wartości pod drzwiami, bez żadnej informacji, dobrze że nie padało). Ktoś
PP49 - Odpowiem (dość długo) skąd pozytywne komentarze są nazbyt długie. To dlatego, ...

źródło: comment_1603891422KBgInoagnLGd01Lo4uyj4s.jpg

Pobierz
Nie będę jakiś oryginalny - MacBook dotarł cały i zdrowy ()

Sprzęt nowy, oryginalnie zapakowany.
Gwarancja bez problemu wbita na infolinii Apple w 2 minuty.
Kontakt z Panem Markiem wzorowy - zawsze dostałem odpowiedź, nie ważne gdzie napisze (wykop, allegro, meil)

Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to delikatna obsuwka w terminie dostarczenia, ale na bieżąco byłem informowany co i jak.

Jedno zdjęcie dla szybkiego
Madoy104 - Nie będę jakiś oryginalny - MacBook dotarł cały i zdrowy (。◕‿‿◕。)

Sprzę...

źródło: comment_1604090499VQaJwmRvEq5Fxmx0ahRfj2.jpg

Pobierz
Dobry Wieczór ostatnio jestem rzadziej mam mnóstwo pracy z przesyłkami więc przepraszam.

Dziękuje za każdą opinie już wystawioną .

Jeśli ktoś już z osób które otrzymały przesyłkę ma problem z gwarancją proszę bezpośrednio email pomogę , na bieżąco tym się zajmuje .
W nawiązaniu do wcześniejszych rozmów kolejna pula telefonów z dostawą jeszcze na koniec obecnych zamówień 28.02.2020 pojawi się po północy 31.10/01.11

iPhone 12 128GB 25 szt
iPhone 12 256GB 20 szt

iPhone 12 Pro 512 GB 20 szt

iPhone 12 Pro MAX 256 GB 25 szt
iPhone 12 Pro MAX 512 GB 20 szt

oraz najbardziej popularne i pożądane :
iPhone 12 mini 128GB 40 szt
iPhone 12 Pro 256 GB 40