Wpis z mikrobloga

Dziś dostałem zamówionego MacBooka Pro. "Troszkę" faktycznie trzeba poczekać ale warto ze względu na cenę. Kontakt ze sprzedawcą panem Markiem bardzo dobry, zadałem kilka pytań i zawsze otrzymałem rzeczową odpowiedź. Towar świetnie zapakowany, dziś otwarcie :). Dla osób, które się zastanawiają nad zakupem - warto. Jeśli będę coś potrzebował na pewno dokonam ponownego zakupu.
  • Odpowiedz
Cześć, dziękuję za odpowiedzi - teraz dopiero jest to dla mnie jasne. Jestem bardzo zadowolony z kontaktu ze sprzedającym jak i samej transakcji - wszystko przebiegło dokładnie tak jak było to wielokrotnie tutaj opisywane. Pozdrawiam i najpóźniej "słyszymy się" pod koniec stycznia (czekam na dwa iPhony i zegarek)
  • Odpowiedz
19.10 dostałem SMS z wysyłką Macbooka, dziś rano kurier mi go dostarczył. Wszystko ok, kontakt email z panem Markiem bezproblemowy. Jeśli gwarancja do jutra nie wejdzie, to pan Marek zadeklarował się, że ogarnie temat. Wg numeru seryjnego MAC wyprodukowany wrzesień 2020, więc świeżynka. POLECAM
  • Odpowiedz
Serdecznie dziękuje Panu Markowi za przesyłkę. Macbook dotarł dziś rano. Wszystko zgodne z opisem i pięknie zapakowane. Czas oczekiwania dodatkowo wzmógł radość po otrzymaniu komputera. Gorąco polecam tego allegrowicza!
  • Odpowiedz
Odpowiem (dość długo) skąd pozytywne komentarze są nazbyt długie. To dlatego, że ta firma #car4vip dba o klienta. Nie wiem czy miałem kontakt z właścicielem (raczej tak) czy z pracownikiem. To czuje się jednak zaopiekowany. Już po tym nawet jak komputer do mnie dotarł to był między nami kontakt związany z historią jak sprzęt został dostarczony (kurier zostawił paczkę o znacznej wartości pod drzwiami, bez żadnej informacji, dobrze że nie
PP49 - Odpowiem (dość długo) skąd pozytywne komentarze są nazbyt długie. To dlatego, ...

źródło: comment_1603891422KBgInoagnLGd01Lo4uyj4s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dobry Wieczór ostatnio jestem rzadziej mam mnóstwo pracy z przesyłkami więc przepraszam.

Dziękuje za każdą opinie już wystawioną .

Jeśli ktoś już z osób które otrzymały przesyłkę ma problem z gwarancją proszę bezpośrednio email pomogę , na bieżąco tym się zajmuje .
  • Odpowiedz
W nawiązaniu do wcześniejszych rozmów kolejna pula telefonów z dostawą jeszcze na koniec obecnych zamówień 28.02.2020 pojawi się po północy 31.10/01.11

iPhone 12 128GB 25 szt
iPhone 12 256GB 20 szt

iPhone 12 Pro 512 GB 20 szt
  • Odpowiedz