Wpis z mikrobloga

Siema!

Chciałbym dodać i swoją pozytywną opinie na temat zakupów i produktów Apple od CAR4VIP u @Deja_VU_000.
Swój sprzęt rownież otrzymałem w terminie który Pan @Deja_VU_000 gwarantował i słowa dotrzymał pomimo obecnie panującej tej zarazy/pandemii.
Zakup dokonany w 1szej turze z data wysyłki po 29.02.2020. Otrzymałem w ostatniej turze zaraz jak tylko zaczęli wysyłać etapami z Polski gdy dotarł sprzęt do nich.
Wszystko jak w jak najlepszym porządku. Z czystym sumieniem
paett - Siema!

Chciałbym dodać i swoją pozytywną opinie na temat zakupów i produktów...

źródło: comment_1589929326sMcAgsF885j2igLBxoBTvH.jpg

Pobierz
A jak wyglądał początek współpracy z Panem M? :) W skrócie przedstawię.

Pierwszy mój zakup był w ciemno na Allegro ale zanim dokonałem zakupu nie wiedząc co kto jak itd. skontaktowałem się mailowo. Bezproblemowy i szybki kontakt ze sprzedającym w pozytywnym nastawieniu. Zabezpieczona płatność na Allegro. Cena urządzenia sporo niższa niż rynkowa a produkt nowy oryginalny i do tego FV jest wystawiana. Jedynie co to okres oczekiwania na produkt ok 3 miesięcy.
paett - A jak wyglądał początek współpracy z Panem M? :) W skrócie przedstawię.

Pier...

źródło: comment_1589930914TS584A07slZHokIa21eyux.jpg

Pobierz
@bedeprogramista jeszcze trochę ..

@hogetas dziękuje za opinie .

@Pi_Sz dziekuje za opinie.

@paett_ bardzo dziękuje za opinie i czas na napisanie tego tak wyczerpująco .

@spike3008 tak jak w wiadomości prywatnej i7/16 i7/32 i9/16 skończone wydawanie , jeśli nie otrzymałeś lada dzień na pewno otrzymasz i będę wdzięczny za pozytywną opinie .

@this_fork nie mogę napisać do ciebie więc proszę napisz do mnie sprawdzę gdzie jesteś .

@Barbatian kończą obecnie i9/32
@Deja_VU_000 Panie Marku czy na jesień możemy się znów spodziewać macbooków? Nie chce teraz kupować ale jesienią bardzo chętnie kupię macbooka. A robi pan świetna robotę więc nie wyobrażam sobie kupować u kogoś innego. Pozdrawiam!
@bedeprogramista tak jak informowałem koniec miesiąca dostawy i wydanie 7 dni roboczych . Szybko zleci :))

@Jakubbu nie wiem jeśli miałbym być szczery , standardowo jak co roku aukcje na jesienni z dostawami na nowy rok , ale obecnie mam troszkę dosyć tego. Ale zobaczymy nie lubię gdybać . Zamknę obecne opóźnione zamówienia już zostało z 10 % tych najdroższych , za co mogę tylko przeprosić i przy kolejnych zamówieniach coś tam
@slawomirpl hahah szybszy niż Pan tutaj , tak jak mówiłem kończą te i9/32 wszyscy pozostali na dniach będą je mieli.

W tym tygodniu też wydadzą pierwsze " grubasy " więc jeszcze trochę i kończymy .

I się zacznie zaraz nowa tura ;))))) na szczęście to tylko 25% tego co było teraz .
Ostatnia wiadomość bo dużo pytań , nie wiem czy będę przedłużał aukcje , wiem że każdy na ostatnią chwile klika . Może być tak że będę o tydzień może dwa , a może być że nie . To nie ode mnie zależy . Jest jeszcze ponad tydzień , można kliknąć na spokojnie , a nie później telefony ze raty nie zdążyły i Pan wystawia jeszcze .

Do usłyszenia :)
Hej, Mam szybkie pytanie co to ilości pamięci ram, czy standardowe 16 GB jest wystarczające i będzie przez najbliżej 4-5 lat? Nie działam z grafika ani montażem, raczej użytek biurowy i czasami jakaś grę na boot camp odpalę. Zamówiłem 16 GB ale ciagle te 32 mnie męczy natomiast nie chce przepłacać za coś czego nie wykorzystam