Wpis z mikrobloga

@Deja_VU_000: Do kiedy będą dostępne aukcje z towarem, który będzie wysłany w tym roku (30.09)? Bo nie wiem ile mam czasu na zastanawianie się czy chce 16' czy 13' :D

2. Jak wygląda sprawa z układem klawiatury? Można wybrać między US a UK?
3. Widzę, że wystawiasz faktury VAT czyli udzielasz 2 lata rękojmi, co robisz w przypadku odesłania laptopów na rękojmie do Ciebie?
Cześć wszystkim! Dziś właśnie dostałem przesyłkę z MBP16 od Car4vip. Zamówienie było złożone w listopadzie. Jako że przed zakupem sam robiłem research, czy jest wszystko w porządku i tutaj znalazłem odpowiedź, to też się przysłużę kolejnym i Panu Markowi ;) Wszystko jest jak najbardziej w porządku, ekstra sprzęt, wszystko cacy. Na dowód wrzucam fotki zakupu na allegro i samego lapka ;) na obu widać aktualne daty
sajmooon - Cześć wszystkim! Dziś właśnie dostałem przesyłkę z MBP16 od Car4vip. Zamów...

źródło: comment_1589230609jfJwLBUGU1tWYU2Z7zYYT1.jpg

Pobierz
@Barbatian jeszcze jakbyś mógł powiedzieć swój nick allegro :) Bo ja nie widzę żadnej sztuki na Wrocław podstawowej , a n ie ma na zamówieniach dużo tego , chyba że inny termin dostawy .

@Madoy104 wstępnie 2 tygodnie i pewnie jedno przedłużenie o tydzień ale to zawsze duży ?

@sajmooon dziękuje za opinie :)
@kk_ll: kupiłem MacBook Pro w listopadzie 2019 ,dostałem komputer zgodnie z umową w maju 2020 / przez coronawirus termin się nieco wydłużył / potwierdzam bardzo udany zakup , piszę tutaj bo chciałem podziękować Car4Vip
za sprzęt i uspokoić innych kupujących naprawdę warto było mój nick na allegro lmo możecie sprawdzić ,że to nie wpisy bez potwierdzenia Wszystko lepiej niż zwykłe ok, lzieba
Rzadko się tu loguję, ale czytałem wątek chcąc sprawdzić, czy sprzedawca faktycznie jest rzetelny i zdecydowałem się ostatecznie na zakup. Dzisiaj Mac dotarł - wszystko wydaje się być w jak najlepszym porządku, kontakt ze sprzedawcą świetny, fakturka dostarczona jak należy. Poniżej fotka.
PS. Space Gray świetnie komponuje się z szarą myszą MX MAster 3.
PS2. Żałuję, że nie wziąłem 1tb :((
J.....k - Rzadko się tu loguję, ale czytałem wątek chcąc sprawdzić, czy sprzedawca fa...

źródło: comment_1589286404UHu3fwotiqfR6TS3lOMrHV.jpg

Pobierz