Wpis z mikrobloga

Widząc nowe wpisy postaram się wypisać najważniejsze informacje które udzielam w ostatnich email :

1. Towar z dostawą do PL 29.02.2020 dla zamówień zwykłych nie hurtowych z wysyłką do 15.03 wydany i wysyłany w 70 % . W poniedziałek , wtorek odbieramy pozostałe laptopy ( 10 sztuk ) , tel ( 26 sztuk ) , komputery ( 5 sztuk ) i wysyłamy . Do wszystkich osób zostanie rozesłany do piątku .

2. Zamówienia z dostawą do PL na 31.03 tak jak wyżej starałem się wysłać email do każdego, będzie miał obsuwę 21 dni w dostawie , wydanie do wysyłki bez zmian 5,7 dni roboczych .

3.
  • Odpowiedz
@Clearmont nie pisałem o 30.04.2020 bo tu znak ? jeśli podgonią przestój dostawa będzie na czas jeśli nie również 21 dni opóźnienia w dostawie , ale tu długi czas jeszcze więc na ten moment gdybanie i nic nie potwierdzone .
Dla mnie najważniejsze teraz wysłać po niedzieli to co zostało nie wysłane i czekać na sprzęt na 21.04 z dostawy na 31.03 , odebrać i wysłać i trzymać kciuki żeby nie
  • Odpowiedz
@jaradek: > Pokaż mi zatem gdzie moje zdjęcie sprzed 5 dni z kartonem iMac Pro, moją lampką, moim głośnikiem i moim starym rMBP znalazłeś w necie

Bardzo podobne zdjęcie do tego twojego (widać mniej szczegółów) udało sięznaleźć w google. Tu link do strony z nim: https://busy.org/@howlinfantods/mining-on-apple-s-new-imac-pro-base-model
Również dodaję screena z tej strony. Chociaż tu mogło się zdarzyć tak, że po prostu są bardzo podobne, bo na stronie widać same pudełko ustawione w taki sam sposób, jak u @jaradek

Sam chciałbym zamówic Macbooka pro 16, tylko mam kilka wątpliwości i
MoonLight119 - @jaradek: > Pokaż mi zatem gdzie moje zdjęcie sprzed 5 dni z kartonem ...

źródło: comment_1586619600BTnAlead4KalXxiO2t1SxC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MoonLight119 postaram się odpisać chociaż dziwne te pytania .

1.Na początek jeśli chodzi o temat zdjęć itp nie wypowiadam się bo mnie to już bawi :)
Poprosiłem parę osób które miały wysyłany ostatnio sprzęt który nie był wysłany z wysyłką do 15.03 aby wystawili opinie więc znów może się coś pojawi . Wydaliśmy cały sprzęt już do wysyłek . Gdzie ci pokrzywdzeni ? około 200 produktów sprzedanych .

2."Jak wiadomo, koszt produkcji macbooka jest w rejonie 75% od ceny sprzedaży" To poleciałeś , uwierz mi
  • Odpowiedz
@sstory999 Nic się nie zmieniło . Tak jak podawałem , nic wcześniej . Od 21.04.2020 będzie zjeżdżać sprzęt do PL przez 7 dni . Wydanie towaru z każdego transportu 7 dni roboczych bez zmian i wysyłka DPD .

Jeszcze raz Wesołych Świąt Wszystkim .
  • Odpowiedz
Raczej widać, że nie jest to scam. Planuję zakup MacBooka więc jak przyjdzie, to jak najbardziej wstawię tu zdjęcia/film. (Nigdy wcześniej nie planowałem zakładać konta na wykopie)
  • Odpowiedz
Śledzę ten wątek od dłuższego czasu i pomyślałem, że może też coś napiszę.
Mam konto na Wykopie od ponad 12 lat i, choć jestem biernym użytkownikiem, niemniej nie zakładałem go z myślą o tym wątku :)
Też miałem mnóstwo wątpliwości przed zakupem komputera od car4vip - przeczytałem wszystko, co można było znaleźć w Internecie na temat tej firmy i nie znalazłem żadnych negatywnych opinii. Byłem zainteresowany zakupem Macbooka pro i wiedziałem, że na Allegro istnieje coś takiego, jak program ochrony kupujących. Jest w nim jeden zapis, który budził moje wątpliwości, a mianowicie to, że aukcja musi być zgodna z regulaminem Allegro, żeby program obowiązywał. Skontaktowałem się więc z Allegro i zapytałem, czy aukcja, którą byłem zainteresowany nie jest sprzeczna z owym regulaminem. Odpowiedziano mi, że wszystko jest w porządku i stosuje się do niej ów program. To mnie uspokoiło, bo:
1. w razie, gdybym nie otrzymał tego komputera, to mogę liczyć na zwrot pieniędzy od Allegro,
2. gdyby na aukcjach car4vip odbywały się jakieś wałki, to myślę, że Allegro uniemożliwiłoby sprzedaż komputerów temu użytkownikowi i nie pisało by mi, że wszystko jest okej.

12.12.2019
crazy_felix - Śledzę ten wątek od dłuższego czasu i pomyślałem, że może też coś napis...

źródło: comment_15868042164QCc5QixcfRb6YGSGRX7UE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Cześć

@Deja_VU_000 Jak sytuacja ma się z przesyłkami sprzętu na 1szy okres dostaw z daty 29.02.2020? Wszystkie już zostały zamknięte i zrealizowane i każdy otrzymał czy ktoś jeszcze czeka?
Jestem tutaj nowy ale jest to już kolejny moj zakup w firmie Car4Vip.
Rozumiem ze są opóźnienia przez światowa pandemie i zdrowie najważniejsze wiadomo :)

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
Witam @paett_ na pierwszy okres dostaw w tym roku zakupów z platformy allegro wszystko wysłane .
Napisz mi wiadomość na email , to zrobię jakiś gratis lub coś jeśli rzeczywiście kolejny zakup .

Również zdrowia .
  • Odpowiedz