Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@IntruderXXL: To po co chodza na silownie? hahaha
Zdrowe miesnie stawy, tezyzna fizyczna, ladny proporcjonalny wyglad niczym antyczne rzezby roumiem.... ale po to zeby wygladac jak swinia?
Nie kumam w ogole, oswiec nas po co chodzisz na silownie bo twoje motywy to zajebista zagadka, przynajmniej dla mnie.
@AbraCadaber: nie czaisz że niektórzy chodzą dla jakichs swoich pasji rekordów i bicia samego siebie w dążeniu do celu... Nie każdy musi chcieć zbijać bf do jednocyfrowej liczby i dbać o idealne proporcje, chłop robi to co lubi chce sobie podbijać siłę i to robi, w dupie ma estetykę.
Niektórzy kochają np jeppy inni Lamborghini każdy jest inny ty myślisz że jak ktoś nie myśli jak ty to źle( ͡°
niektórzy nie chodzą na siłownie po to żeby "wyglądać"


@IntruderXXL: Niektórzy chodza na siłownie na zasadzie uzależnienia, endorfin czy wyrzutu testosteronu, tak jak pewien alpinista, który z jednego nałogu popadł w nałóg sportowy i zamarł na 8000 m n p m .
Czy to jest zdrowe? Mam wątpliwości.
Zdradzę Ci tajemnicę... niektórzy nie chodzą na siłownie po to żeby "wyglądać"


@IntruderXXL: Przestań... Te samojebki przed lustrem tez robisz po to żeby nie pokazywać jak wyglądasz?
Jesteś dużym chłopem, więc nie pisz jak chłopiec i nie kręć, że wyglad nie jest istotny w tym "sporcie".
Szacun za samozaparcie i wytrwałość, jesli to faktycznie naturalnie. Dla mnie wygladasz karykaturalnie, ale to Ty masz być zadowolony.